
У США стартує 13 щорічний аукціон, головним і єдиним лотом якого буде право пообідати в компанії мільярдера-засновника інвестфонду Berkshire Hathaway Уорена Баффета, повідомляє Associated Press.
Уся сума, яку заплатить переможець, піде в розпорядження Glide Foundation, яка займається наданням соціальної допомоги малозабезпеченим жителям Сан-Франциско. Як завжди, тема діалогу може бути будь-якою, за винятком грошових інвестицій.
За словами У. Баффета, найчастіше мова йде не про бізнес – його запитують про сім’ю та благодійну діяльність. Один із директорів підрозділів інвестфонду Berkshire Hathaway Тед Вешлер (Ted Weschler) був найнятий після того, як двічі виграв обід у компанії мільярдера. Проте за словами самого У. Баффета, він ніколи не замислювався про використання подібних зустрічей для співбесіди з претендентами на посаду. Імперія У. Баффета включає приблизно 80 підприємств, що займаються фінансами, страхуванням, транспортними послугами тощо – основні інвестиції вкладені в активи Coca-Cola Co. і Wells Fargo & Co.