Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Про нас    Річні звіти
 

ПРО НАС

Річні звіти
ОПИТУВАННЯ
Стандарти ведення благодйної діяльності в Україні
МИ НА FACEBOOK

Звіт УФБ за 2017 рік. Від фінішу до старту

18.04.2018  Автор: Український форум благодійників
Звіт УФБ за 2017 рік. Від фінішу до старту

2017 рік приніс Українському форуму благодійників серйозні виклики: зміна керівництва й складу команди, а також стратегічне планування й оновлена візія розвитку та діяльності Форуму на 2018-2020 роки, запропонована учасниками.

Із червня 2017 року безперервну та плідну роботу УФБ підтримувало лише четверо натхненних та самовідданих людей: координатор проектів, фінансовий менеджер, асистент проектів і директор. Із гордістю згадаємо основні досягнення оновленої команди: налагодження співпраці з Патрульною поліцією України та запуск соціальної реклами з «антишахрайства» у двох великих містах; Національний Рейтинг благодійників 2017, на якому відзвітована кожна четверта благодійна гривня; експонування мандрівної фотовиставки у 15 містах України.

Ми зробили все можливе, аби водночас ефективно використати досвід організації, накопичений за 12 років, та принести нове бачення, свіжі ідеї та авторське виконання. Сподіваюся, що УФБ вдалося трансформуватися на краще. Проте ми не зупиняємося і завжди відкриті до нових пропозицій, коментарів та зауважень. Адже віримо у win/win та силу колаборацій!

На 2018 рік у нас грандіозні плани: нова стратегія та нові проекти. І щира  подяка 2017 року – він зробив нас сильнішими і змусив повірити у власні сили!

Із теплом,

Поліна Нюхіна,

к.ю.н., директор 

і вся команда УФБ

Завантажити звіт за 2017 рік

 

 

 

 

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Також ви можете
+ Додати новину
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ