Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Про нас    Річні звіти
 

ПРО НАС

Річні звіти
ОПИТУВАННЯ
Стандарти ведення благодйної діяльності в Україні
МИ НА FACEBOOK

10 років розвиваємо благодійність разом

30.09.2016  Автор: Український форум благодійників
10 років розвиваємо благодійність разом

Цього року Український форум благодійників відзначив свій перший ювілей — 10 років. Ми пишаємося всім тим, чого досягли разом із нашими членами та партнерами за цей період. Водночас, ми чітко розуміємо ті виклики та завдання, які чекають на нас попереду.

Ми знаємо, що для вирішення цих завдань ми повинні бути наполегливими та орієнтованими на результат. Річний звіт спрямований на те, щоб дати чітке уявлення про наші досягнення за 10 років, а також про те, що ми робимо зараз для втілення стратегічних пріоритетів:
- створення сприятливого законодавчого та податкового середовища для діяльності благодійних організацій та фондів;
- професійного розвитку благодійних інституцій;
- популяризації благодійності як невід'ємної ціннісної складової кожного українця.

Спрямовуючи всі зусилля та ресурси на визначені пріоритети, ми наближаємося до досягнення нашої місії - розвитку ефективної, прозорої та підзвітної благодійності.

На жаль, протягом останніх років діяльність Форуму тісно пов'язана із подоланням наслідків анексії частини територій та військової агресії, яких зазнає наша країна з боку Росії. Ми фокусуємося на тому, щоб благодійна допомога постраждалим через ці трагічні події надавалась у найбільш швидкий, зручний та ефективний спосіб.

Незважаючи на нелегкий для країни час, факти та цифри свідчать про те, що благодійність залишається усвідомленою справою для багатьох українців. І понад дев'ять млрд грн, офіційно спрямованих на благодійність у 2015 році благодійними організаціями, є яскравим свідченням тому.

Наша справа надихає нас, ставить виклики та веде до перемог. І особливо приємно розділяти їх із нашими партнерами як в Україні, так і поза її межами. Ми всі разом об'єднуємо зусилля заради мирного та яскравого майбутнього.

Дякуємо всім за плідну співпрацю!

 

 

 

Завантажити річний звіт 2015

 

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Також ви можете
+ Додати новину
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ