Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Про нас    Річні звіти
 

ПРО НАС

Річні звіти
ОПИТУВАННЯ
Стандарти ведення благодйної діяльності в Україні
МИ НА FACEBOOK

Звіт про діяльність Українського форуму благодійників у 2012-2013 рр.

26.09.2014  Автор: Український форум благодійників
Звіт про діяльність Українського форуму благодійників у 2012-2013 рр.

У дуже непростий для нашої країни час ми представляємо вам черговий звіт про діяльність Українського форуму благодійників.

Відразу хочемо зазначити, що це не стандартний річний звіт, а формат «три в одному»:

• ми представляємо вашій увазі два окремих звіти за підсумками діяльності Форуму у 2012 та 2013 роках;

• крім цього, окремий розділ звіту присвячений підсумкам чотирьохрічної діяльності Форуму за стратегією, яка була схвалена членами Форуму у 2009 році.

2012 рік став фінальним роком у реалізації стратегії Форуму в 2009-2012 роках, котра містила чотири пріоритетних напрямки діяльності для Форуму. За цей час понад 1000 учасників з 15 країн світу взяли участь у конференціях Форуму, а ще 1000 співробітників благодійних фондів та організацій скористалися освітніми послугами організації. 150000 унікальних відвідувачів Першого українського порталу з благодійності та понад 2000 одиниць виданої спеціалізованої літератури для благодійників — це лише окремі показники наших здобутків за цей час.

Ми проаналізували наші чотирирічні досягнення, провели низку сесій зі стратегічного планування та консультації з партнерами. Це допомогло Форуму визначити три стратегічних завдання на 2013-2016 роки:

• адвокація сприятливого нормативно-правового поля для благодійної діяльності;

• підвищення рівня довіри до благодійництва в суспільстві;

• сприяння організаційній спроможності сектора благодійництва.

Маючи обмежені ресурси, ми плануємо свою діяльність довкола конкретних завдань, які є важливими як для членів Форуму, так і його партнерів та всієї спільноти благодійників.  Серед основних: врегулювання питання оподаткування доходу фізичної особи, яка отримує благодійну допомогу, реформування законодавства щодо надання гуманітарної допомоги, створення сприятливого законодавства для СМС-благодійності, правового регулювання волонтерської діяльності тощо. Всі ці завдання пов’язані з довгостроковою, щоденною адвокаційною работою, яка стала важливим напрямом діяльності Форуму.

Внаслідок політичної та соціально-економічної кризи протягом останніх місяців у багатьох благодійних фондів і організацій з’явилися нові програми, нові завдання, нові підходи до мобілізації ресурсів. Змінюється ставлення та залучення громадян до благодійної діяльності. Аналіз впливу цих змін на благодійництво можна буде робити через деякий час. Наразі ж ми бачимо наше завдання в тому, щоб пропагувати найкращі практики та досвід благодійництва й розвинути суспільну довіру до благодійної справи як чинника, який може змінити життя в країні на краще.

Завантажити звіт

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Також ви можете
+ Додати новину
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ