Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Про нас    Річні звіти
 

ПРО НАС

Річні звіти
ОПИТУВАННЯ
Стандарти ведення благодйної діяльності в Україні
МИ НА FACEBOOK

Рік під знаком волонтерства

23.02.2012  Автор: Український форум благодійників
Рік під знаком волонтерства

 Підбиваючи підсумки 2011 року - шостого в житті Форуму, хотілося б зазначити, що цьогоріч організація мала два основні фокуси: волонтерство та розвиток інформаційної потужності.

2011 рік був оголошений Європейським Союзом як рік волонтерства у Європі. Організатори даної ініціативи визначили чотири основні завдання:
 створити якісні умови для розвитку волонтерства;
 підтримати волонтерські організації й поліпшити якість їхньої роботи;
 нагородити і відзначити кращі волонтерські ініціативи;
 підняти усвідомлення важливості волонтерства у Європі та у світі.

Форум одним із перших в Україні відреагував на цю ініціативу, адже волонтерство, на нашу думку, є одним із яскравих проявів благодійності, коли на добрі справи людина витрачає не фінансові ресурси, а власний час, вміння та навички. І саме волонтерство наразі є одним із трьох індикаторів, який використовує другий рік поспіль при складанні світового рейтингу благодійності британська організація Charity Aid Foundation.

Будемо відверті — цього року нам вдалося здійснити нашу мрію, до якої ми йшли протягом кількох останніх років — ми запустили перший в Україні інформаційний портал із благодійності. Робота над створенням порталу тривала майже два роки — саме стільки часу пройшло від першого озвучення вголос ідеї під час однієї із зустрічей Правління, до завершення розробки програмного забезпечення. Ми хочемо подякувати всім тим, хто сприяв запуску порталу на різних його етапах: розробки бачення, створення концепції, формулювання технічного завдання, розробки дизайну, надання фінансової підтримки, програмування та запуску в інтернет.

Звіт оформлений мозаїкою із Картини благодійності, яку намалювали учасники ІІІ Міжнародної конференції “Волонтерство — шлях до благодійності для кожного”.

Завантажити звіт

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Також ви можете
+ Додати новину
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ