Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Про нас    Новини Форуму
 

ПРО НАС

Новини Форуму
ОПИТУВАННЯ
Стандарти ведення благодйної діяльності в Україні
МИ НА FACEBOOK

Базові стандарти якості для благодійників - поговоримо?

19.09.2019  Автор: УФБ
Базові стандарти якості для благодійників - поговоримо?

В рамках проекту ОБСЄ «Зміцнення спроможності Уряду України та організацій громадянського суспільства ефективно співпрацювати» у партнерстві з Офісом Президента України та Міністерством молоді та спорту України у вересні місяці відбулися 6 круглих столів, присвячених обговоренню базових стандартів якості ОГС.

Благодійні організації є частиною сектору організацій громадянського суспільства, а тому представлені рекомендації (повний текст тут) є вартими уваги.

Представлені на обговорення стандарти – це дороговказ, який допоможе тим фондам, які прагнуть зміцненню довіри у суспільстві та  з партнерами ( у тому числі і  з державою), знайти власні зони розвитку та ефективніше виконувати свою місію.

Пропоновані базові стандарти поділені на три частини: від Етичного кодексу, який формують усвідомлена місія та цінності організації, через доброчесне врядування, яке запобігає «узурпації» влади та забезпечує підзвітність, до прозорості та публічності усіх аспектів діяльності фонду.

Регіональні обговорення довели, що подекуди фонди чекають на встановлення таких правил державою. УФБ впевнений, що саме організації мають встановити «правила гри» та запустити їх демократичним шляхом знизу догори. В умовах існування тисяч благодійних організацій, вироблення спільного рішення може стати тривалим процесом. Тішить, що його вже розпочато, а до процесу долучені такі вагомі суб’єкти як міжнародні донори та держава.

Щиро запрошуємо аудиторію Українського форуму благодійників ознайомитися з представленими рекомендаціями та надати свої пропозиції на нашу пошту events.ufb at gmail.com до 30 жовтня 2019 року.

 Для довідки: впровадження стандартів ведення благодійної діяльності України є першим Стратегічним напрямком УФБ. 

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Також ви можете
+ Додати новину
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ