Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Про нас    Новини Форуму
 

ПРО НАС

Новини Форуму
ОПИТУВАННЯ
Стандарти ведення благодйної діяльності в Україні
МИ НА FACEBOOK

Зустріч членів WINGS на Ямайці

04.06.2019

Наприкінці квітня 2019 року відбулася зустріч членів Міжнародної ініціативи для підтримки грантмейкерів (WINGS). Цьогорічним фокусом стала тема: «Філантропія майбутнього: створення мереж та асоціацій, яких ми потребуємо».

4 дні представники філантропічних асоціацій та мереж з усього світу обговорювали можливості та виклики мережування у філантропії і благодійності.

Ось кілька нотаток Поліни Нюхіної, директорки УФБ, яка відвідала цю зустріч  з робочим візитом. Докладніше можна почитати у блозі (англійською) https://philanthropyinfocus.org/2019/05/29/key-notes-for-networks-in-2019/ 

  1. Чітке визначення цінностей об’єднання та гучна їх комунікація – запорука сталості мережі чи асоціації.
  2. Збір та обробка даних у філантропічному секторі може стати не тільки одним  з напрямків діяльності мережі, але й продуктом, який можна продати.
  3. Різні потреби учасників однієї мережі – природна річ, тому чим вужче та глибше сегментована цільова аудиторія, тим простіше виявляти потреби та шляхи їх задоволення.
  4. Гроші – не запорука фінансової сталості! (як це не дивно) Деякі ресурси неможливо купити за гроші, а декі  - можливо отримати на умовах волонтерства або бартера. Тому при створенні стійкої моделі мережі чи асоціації увагу треба приділяти ресурсам, що потрібні для створення продукту мережі, а також споживачам цього продукту та їх потребам.
  5. Залучення нових учасників не гарантує розширення впливу самої мережі. Якість для мережі набагато цінніше, аніж кількість. 

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Також ви можете
+ Додати новину
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ