Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Про нас    Новини Форуму
 

ПРО НАС

Новини Форуму
ОПИТУВАННЯ
Стандарти ведення благодйної діяльності в Україні
МИ НА FACEBOOK

Український форум благодійників та Громадська мережа “СВОЇ” стали партнерами

16.10.2018

5 жовтня 2018 року УФБ та Громадська мережа  «СВОЇ» домовилися про співпрацю.

Громадська мережа «СВОЇ» - це мережа незалежних однодумців, які діють в інтересах України. «СВОЇ» організовують взаємодію та швидкий обмін інформацією між учасниками мережі: громадськими організаціями, волонтерами та активістами. Поштовхом до встановлення партнерства стало те, що УФБ і Мережу поєднують бачення розвитку сектору та принципи роботи: прагнення до цілковитої прозорості у веденні діяльності, відповідальність у прийнятті рішень та стратегічне бачення розвитку громадського сектору в Україні. Також важливо, що команди обох організацій працюють над стандартами діяльності неурядового сектору.

Завдяки гостинності ІСАР “Єднання” відбулася зустріч, де були узгоджені плани про співпрацю. Поєднавши стратегію Мережі стосовно вибудовування принципів прозорості зі стратегією створення стандартів ведення благодійної діяльності, які розробляє УФБ, активісти прийшли до рішення найближчим часом представити українському суспільству спільне бачення прозорості.

“Ось вам приклад партнерства, що базується на спільній меті - зробити світ НУО кращім”, – підсумувала Ірина Лоюк, координаторка Мережі “СВОЇ” та натхненниця створення інституту репутації.

Варто додати, що ІСАР «Єднання» так само вже понад 20 років прагне створювати традиції професійності, доброзичливості та проактивності у громадському секторі, які дозволять покращити життя в Україні. Адже - щоб збудувати достойне майбутнє, варто об’єднувати досвід та підтримувати гарні громадські ініціативи.

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Також ви можете
+ Додати новину
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ