Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Про нас    Новини Форуму
 

ПРО НАС

Новини Форуму
ОПИТУВАННЯ
Стандарти ведення благодйної діяльності в Україні
МИ НА FACEBOOK

Про соціальне підприємництво - на радіо "Голос Донбасу"

08.08.2018  Автор: Леся Ярошенко
Про соціальне підприємництво - на радіо "Голос Донбасу"

Про соціальне підприємництво на Донбасі та в інших куточках України 4 серпня 2018 року розповіла Тетяна Левківська, керівник проекту «Соціальне підприємництво: досягнення соціальних змін за ініціативою “знизу”» у студії радіо "Голос Донбасу" для онлайн-слухачів. У понеділок 6 серпня програма вийшла в радіоефір. 

Разом з ведучою програми "Ціна питання" Валентиною Ярмоленко розібралися, як заробляти громадам, щоб не просити. Навели приклади вирішення соціальних проблем бізнес-методами: платні послуги домашнього догляду з градацією вартості залежно від платоспроможності клієнта, продаж високоякісного хендмейду людей літнього віку та жінок у декреті, благодійні магазини,  а також пекарні, салони краси, майстерні, де працюють переважно люди з інвалідністю, ветерани АТО, селяни, яким складно працевлаштуватись у традиційних роботодавців. 

Багато запитань стосувалися можливостей для навчання та старту соціальних підприємців. Тетяна Левківська перелічила найпотужніші програми підтримки соціального бізнесу в Україні. Набільший проект у цій сфері - саме "Соціальне підприємництво: досягнення соціальних змін за ініціативою "знизу". Завдяки фінансуванню Європейського Союзу він діє на всій території України і дає майбутнім та досвідченим соціальним підприємцям, соціальним стартаперам безкоштовне навчання, стажування за кордоном, менторську підтримку, консультації, працює над лібералізацією законодавства. 

Наближча можливість долучитися до руху соціальних підприємців, створити команду, прокачати свою ідею соціального підприємства, - це осінні хакатони.

Слухайте запис радіопрограми

 

Реєструйтеся на хакатон із соціального підприємництва.

 

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Також ви можете
+ Додати новину
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ