Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Про нас    Новини Форуму
 

ПРО НАС

Новини Форуму
ОПИТУВАННЯ
Стандарти ведення благодйної діяльності в Україні
МИ НА FACEBOOK

Про визнання, мотивацію і натхнення

06.08.2018
Про визнання, мотивацію і натхнення

Щороку численні благодійні організації з усіх куточків України заявляють про себе завдяки участі у Національному рейтингу благодійників.

Цей конкурс є чудовою можливістю для молодих БО стати більш видимими, приєднатись до спільноти благодійників та налагодити нові корисні контакти. Але й не менш важливим Рейтинг є для «ветеранів» – великих і відомих організацій, для тих, які вже дуже давно працюють в Україні і мають багатотисячне охоплення клієнтів. Однією з таких організацій є БО «100 відсотків життя. Київський регіон». 

Директорка програм та проектів Олена Святюк люб’язно поділилась із нами своїми враженнями від участі у Рейтингу та розповіла, що виступає потужною мотивацією у роботі.

Допомагати ближньому – риса, притаманна будь-якій людині. Але українці – унікальна нація: ми здатні допомагати іншим, навіть коли в особистому житті не все гаразд. І це робить нашу нас неймовірно сильними та витриманими, допомагає долати будь-які перешкоди та переживати будь-які негаразди, що трапляються на нашому шляху.

День у день працювати на благо суспільства – це не покликання і не вимушені заходи, цим керують сумлінність, честь і совість. Інколи, йдучи за течією, всі справи перетворюються на рутину. І настає час, коли хочеться отримати трохи подяки і визнання.

Звісно, з точки зору сумлінності, головною нагородою для нас є кожне врятоване або збрежене життя. Але чим можна «підживити», підтримати прагнення філантропії? Мабуть, це визнання не лише серед бенефіціарів надаваних послуг, а й серед широкої громадськості країни.

Будь-які рейтинги, конкурси, премії підживлюють «здорову» конкуренцію та бажання більшого розвитку, досягнення нових цілей. Ми переконані, що серед конкурентів можливо бути попереду лише завдяки рівню якості послуг.

Тому Національний рейтинг благодійників України – важлива подія, як для самих благодійників, так і для громади загалом. Країна повинна знати своїх героїв.

Благодійна організація «100 відсотків життя. Київський регіон» надає благодійну допомогу різним категоріям населення уже майже 15 років. За цей час була надана благодійна допомога 27000 людей. Для порівняння: населення міста Переяслав-Хмельницький станом на 2014 рік – 27 800 мешканців.

У 2016 році наша організація зайняла перше місце в Рейтингу за сумою витрачених коштів на благодійну діяльність в соціальній сфері. За два роки ми покращили якість наших послуг, розпочали впровадження нових проектів, збільшили штат соціальних працівників втричі та допомогли ще більшій кількості громадян, які постребували наших послуг. Тому ми знову вирішили подати заявку на участь в Рейтингу.

Попередня участь та визнане лідерство принесло організації неабияку користь. Ми впевнено і гордо використовуємо цю інформацію під час налагодження зв'язків із владою та суспільством. А для наших співробітників, які є справжніми патріотами, це ще один привід для гордості та наснаги.

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Також ви можете
+ Додати новину
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ