Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Про нас    Новини Форуму
 

ПРО НАС

Новини Форуму
ОПИТУВАННЯ
Стандарти ведення благодйної діяльності в Україні
МИ НА FACEBOOK

БФ «Благомай» став повноправним членом УФБ

25.06.2018

 

БФ «Благомай» став повноправним членом УФБ

 

Благодійний фонд «Благомай» набув повноправного членства в Українському форумі благодійників. Таке рішення було прийнято 18 квітня 2018 року на щорічних Загальних зборах УФБ.

За словами Костянтина Голубятнікова, голови Наглядової ради БФ «Благомай», стати повноправним учасником УФБ означає взяти велику відповідальність та право голосу за рішення, що приймаються у Форумі.

«Ми впевнені, що досвід та системна робота нашої команди у соціальних проектах допомоги дітям з інтернатних закладів посилять результати діяльності УФБ», – зазначає Костянтин Голубятніков.

Окрім цього, на Загальних зборах було затверджено стратегічний план діяльності Форуму на 2018-2020 роки, прийнято нових членів та сформовано новий склад Правління та Наглядової Ради.

 

***

Про організацію

 

БФ «Благомай» засновано в 2011 році з метою зміни усвідомленості людей в необхідності здійснення благодійності. Фонд не пов'язаний із політикою чи релігією. Пріоритетним напрямком діяльності Фонду є допомога дітям, що знаходяться в інтернатних закладах та соціальна адаптація таких дітей до реального життя. Наразі фонд опікує 61 інтернатний заклад із 19 областей України, 2 дома для літніх людей та 1 центр для дітей переселених з зони АТО. Основні програми допомоги повязані: з освітою,  медичними кабінетами, гарячими потребами, покращенню чистоти води у закладах, відпочинком, спортом, підтримкою випускників інтернатних закладів. Фонд активно залучає волонтерів та суспільство до участі у житті дітей, для чого щонеділі здійснює поїздки до підопічних дитячих закладів.

 

 

 

 

 

 

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Також ви можете
+ Додати новину
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ