Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Про нас    Новини Форуму
 

ПРО НАС

Новини Форуму
ОПИТУВАННЯ
Стандарти ведення благодйної діяльності в Україні
МИ НА FACEBOOK

Українська делегація відвідала Конференцію Асоціації Фондів Німеччини

22.05.2018  Автор: Український форум благодійників

16-18 травня 2018 року Українська делегація взяла участь у Конференції Асоціації Фондів Німеччини  «Update! – фонди та діджиталізація», яка відбулась у місті Нюрнберг.

Протягом трьох днів понад 2000 учасників конференції відвідали близько 150 тематичних дискусій та воркшопів.

До складу української делегації увійшли: Поліна НЮХІНА, директор БО «Український форум благодійників», Ірина ГУЦАЛ, директор МБФ «Українська біржа благодійності», Володимир ШЕЙГУС, виконавчий директор ІСАР «Єднання».

За цей час учасники від України відвідали серію навчальних сесій від провідних  тренерів світу. Під час дискусії «Цифрові зміни та сталий розвиток» вони ознайомилися з досвідом фондів, які впроваджують цифрові рішення «офіси без паперу» і навчають команди автоматичному управлінню процесами, а також дізналися про основні ризики діджиталізації. У рамках воркшопу «Практики імпакт-інвестицій» українська делегація отримала нові знання про створення та реалізацію інвестиційних стратегій для фондів та основні проблеми в цих процесах.

Окрім цього, під час онлайн-включення Жаклін Фуллер, президентка благодійної організації Google.org, розповіла про досвід філантропічної діяльності в Кремнієвій долині, а представники компанії ThinkLab спрогнозували, які зміни чекають на благодійний сектор в майбутньому.

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Також ви можете
+ Додати новину
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ