Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Про нас    Новини Форуму
 

ПРО НАС

Новини Форуму
ОПИТУВАННЯ
Стандарти ведення благодйної діяльності в Україні
МИ НА FACEBOOK

7 причин взяти участь у Національному Рейтингу благодійників 2018 (інфографіка)

11.05.2018  Автор: Український форум благодійників

В Україні існує більше 17 тисяч офіційно зареєстрованих благодійних організацій. Не секрет, що чимало із них – лише на папері. Точної статистики немає, але, за припущеннями експертів, приблизно третина благодійних фондів не ведуть жодної діяльності, а ще десята частина – наживається на довірі людей. Як наслідок, більшість українців не довіряють благодійним фондам, громадським організаціям та приватним особам, чисельність яких щороку зростає, а стереотип «усі фонди створені для відмивання грошей» надто міцно закріпився у свідомості наших громадян. Такі невтішні показники нівелюють діяльність добросовісних благодійних організацій, справжні заслуги яких часто лишаються в тіні.

Де вихід?

За результатами соціологічного дослідження «Благодійність і волонтерство 2017», проведеного на замовлення Фонду родини Загорій компаніями Corestone та GfK Ukraine, серед основних мотиваційних факторів пожертв серед населення є видимість результатів діяльності благодійної організації (61%) та прозора звітність витрачених коштів (36%). Отож, недовіра до фондів є результатом недостатньої проінформованості про їхню діяльність, нерозуміння, звідки беруться ресурси доброчинності і куди вони йдуть.

Національний рейтинг благодійників – єдина в Україні подія, яка надає можливість благодійним фондам та організаціям публічно підтвердити прозорість і підзвітність своєї діяльності та підвищити рівень довіри з боку донорів, партнерів та, щонайголовніше, українського суспільства. Єдина умова – готовність оприлюднити річні податкові звіти.


7 причин взяти участь у Національному рейтингу благодійників 2018

Місце на Карті благодійності України

Благодійні організації, які успішно пройшли перевірку, потрапляють на Карту благодійності. Це єдина в Україні онлайн-база благодійних фондів та організацій, які офіційно підтвердили свою прозорість і підзвітнітність. Інтерактивна карта оновлюється щороку і користується великою популярністю серед громадян, а також журналістів, дослідників та аналітиків. Також на основі отриманих даних буде створена інфографіка про ключові цифри і тренди в благодійності. Участь у Рейтингу – це запорука хорошої репутації організації.

Обєктивна оцінка та чесний результат

Результати Рейтингу перевіряються компанією EY в Україні. Це одна з найбільших у світі аудиторсько-консалтингових компаній. За прозорістю формування Рейтингу щороку стежить Наглядова рада. Це ваша можливість офіційно засвідчити відповідність роботи організації міжнародним стандартам благодійної діяльності.

Авторитет у донорів та партнерів

Лише впевненість, що всі отримані кошти організація використовує за призначенням, сприятиме збільшенню благодійних внесків та фінансової допомоги з боку донорів. Підтвердіть свою професійність та доброчесність.

Довіра та можливості

Рейтинг дає можливість публічно та відкрито підтвердити свою прозорість на національному рівні навіть місцевим фондам. Рейтингування проводиться у трьох «вагових категоріях»: до 1 млн грн, від 1 до 10 млн грн, понад 10 млн грн річних витрат на благодійність. У кожній із них відзначатимуться лідери, що працюють за різними напрямками. Заявіть про себе!

Відзнака учасникам

Усі учасники Рейтингу отримують сертифікат участі та право використовувати знак Рейтингу як підтвердження своєї прозорості та підзвітності.

Популярність

Результати Рейтингу широко публікуються в різних видах ЗМІ (телебачення, преса, інтернет-видання). Отримайте заслужену увагу та визнання!

Стратегічний розвиток сектору благодійності

Підтримайте власним прикладом розвиток відповідального, прозорого та підзвітного благодійництва в Україні. Разом можливо все.

Як взяти участь у Рейтингу?

Для участі у Національному рейтингу благодійників необхідно заповнити анкету онлайн і надати копії річних податкових звітів за два останні роки. Останній день подання - 6 серпня 2018 року. Додаткова інформація за адресою ufbrating@gmail.com або телефоном 044 425 92 94.

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Також ви можете
+ Додати новину
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ