Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Про нас    Новини Форуму
 

ПРО НАС

Новини Форуму
ОПИТУВАННЯ
Стандарти ведення благодйної діяльності в Україні
МИ НА FACEBOOK

Благодійність об'єднує: вітаємо нових членів Українського форуму благодійників!

08.05.2018  Автор: Український форум благодійників

Ефективна співпраця між державою, бізнесом і неурядовими організаціями – це те, до чого варто прагнути усім задля досягнення позитивних соціально-економічних змін в українському суспільстві. Однак міжсекторальне партнерство неможливе без налагодженої внутрішньої комунікації в кожному із секторів. Український форум благодійників стоїть біля витоків розвитку партнерського руху благодійників ще з 2005 року. Це перше в Україні професійне об’єднання благодійних і громадських організацій та лідерів організованої філантропії, яких об’єднала мета розвитку відповідального та ефективного благодійництва. Члени Українського форуму благодійників пропагують ідею прозорості та публічної звітності, регулярно публікують річні звіти, де надають вичерпну інформацію про свою благодійну діяльність.

Цього року лави Форуму поповнилися ще трьома новими учасниками, які відкриті до плідної співпраці та готові підтримувати благодійні та волонтерські ініціативи заради кращого майбутнього. Так, станом на травень 2018 року спільнота об’єднує 39 організацій.

МБО «БФ «СОС Дитячі Містечка» Україна

 

Бажаємо Українському форуму благодійників бути найвпливовішою спільнотою благодійників, яка захищає та представляє інтереси благодійників у вищих органах влади, і ми готові професійно долучатися до діяльності УФБ. 

Андрій ЧУПРІКОВ,  

                       директор МБО «БФ «СОС Дитячі Містечка» Україна 

*** 

Про організацію

МБО "БФ "СОС Дитячі Містечка" Україна є неурядовою, нерелігійною організацією, що надає можливість знедоленим дітям жити у сім’ї. Мета діяльності – укріплення сімей, добробуту дітей та розвитку громад задля попередження соціального сирітства. Із 2003 року організація пройшла довгий шлях розвитку: від реалізації розрізнених проектів до впровадження комплексних програм підтримки сімей та захисту прав дітей в м. Київ, Київській та Луганській областях.

На сьогодні «СОС Дитячі Містечка» Україна працює в трьох основних напрямках:

  • Соціальний супровід сімей в складних життєвих обставинах. Фонд працює з найбільш соціально-вразливими сім'ями, у яких є ризик вилучення дитини з сім'ї, тобто на профілактику соціального сирітства. Соціальні центри "Укріплення сім'ї" працюють в м. Київ, м. Бровари Київської області, м. Старобільськ та Сєвєродонецьк Луганської області. Щороку під соціальнім супроводом організації перебуває біля 700 сімей з найбільш соціально-вразливих категорій населення, у яких виховується більше 1000 дітей.
  • Підтримка дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей в Київській та Луганській областях. 165 дітей, які втратили рідні сім’ї, забезпечені сімейним піклуванням у 30 прийомних сім’ях та ДБСТ. 35 дітей не потрапили до інституцій завдяки діяльності сім’ї короткострокового влаштування (сімейний патронат).
  • Допомога сім’ям, постраждалим від конфлікту на Сході України.  Організація надає комплексну підтримку сім’ям з дітьми: послуги психотерапії, забезпечення речами першої необхідності, організація тренінгів з мінної безпеки, рекреаційні послуги, медичне забезпечення, розвиваючі заняття для малюків, що покликані підтримати сім’ї.

Також у вересні 2018 року стартує спільний проект з ЄС EU4Youth Project з метою працевлаштування та стабільності молоді в Україні. У рамках роекту передбачена співпраця з оганізаціями, які можуть запропонувати стажування/місце роботи для молоді 14+. Окрім цього, планується відкриття у Києві Молодіжного центру, завданням якого є соціалізація і адаптація молоді.  У Центрі на постійній основі безкоштовно проводитимуться  семінари, молодіжні курси з лідерства, майстер-класи, тематичні зустрічі з успішними людьми. 

Чому вирішили стати членом УФБ?

«Одним із подальших стратегічних напрямків Українського форуму благодійників є розроблення та впровадження високих стандартів якості і прозорості для благодійних організацій, що діють на території України, та активізація реформи соціальних послуг в Україні. Враховуючи досвід МБО «СОС Дитячі Містечка» Україна у впровадженні благодійної діяльності у сфері захисту прав дітей та наданні соціальних послуг сім’ям з дітьми на підставі міжнародних стандартів якості, зацікавлені бути долученими до процесу розробки та імплементації стандартів, а також до адвокації реформи соціальних послуг»,зазначає Андрій ЧУПРІКОВ, директор МБО «БФ «СОС Дитячі Містечка» Україна.

 

 

  

Фонд родини Загорій 

Ми закликаємо інші організації до об’єднання, адже у нас одна велика мета – побудувати краще майбутнє для наших дітей!

Катерина ЗАГОРІЙ,  

директор з розвитку «Фонду родини Загорій»

*** 

Про організацію

Фонд родини Загорій був створений у 2015 році Глібом Загорієм для системної реалізації благодійних проектів родини Загорій. Основною місією Фонду є робота в напрямках, якими особисто захоплені члени родини Загорій, і в напрямках, де засновники вірять, що благодійне фінансування може створити реальні зміни в Україні.  

Пріоритетні напрямки діяльності

КУЛЬТУРА ЗДОРОВ’Я

КУЛЬТУРА МИСТЕЦТВА 

КУЛЬТУРА БЛАГОДІЙНОСТІ

 Чому вирішили стати членом УФБ?

«За офіційною статистикою в Україні зареєстровано 17 тисяч благодійних фондів, у яких працюють тисячі людей, і мільйони українців долучаються до діяльності організацій. У серцях українців безмежне добро і, щоб ефективно спрямовувати його, некомерційний сектор має об’єднуватися і реалізовувати реальний вплив на суспільство. Сімейний благодійний фонд родини Загорій обрав три напрямки: культура благодійності, мистецтво і здоров’я. Ми віримо, що реальні зміни в країні можливі за умови системної та ефективної діяльності організацій,  – зазначає Катерина ЗАГОРІЙ, директор з розвитку. – Фонд родини Загорій долучився до Українського форуму благодійників         задля вирішення пріоритетних проблем сектору і співпраці з міжнародними організаціями. Ми також закликаємо інші організації до об’єднання, адже у нас одна велика мета – побудувати краще майбутнє для наших дітей!». 

 

БФ «Надія на життя»

 

Чому я допомагаю іншим? У кожного своя відповідь на це запитання. Я для себе відповіла. Я знаю, що відчуває мати, коли в її дитини звичайна застуда. Я знаю, як стискається серце, коли торкаєшся гарячого лобика своєї крихітки і нічого не можеш вдіяти. Я знаю, що таке всім серцем бажати взяти на себе весь біль і хвороби своєї дитини. Я навіть не уявляю, що відчуває мати, дитина якої важко і безнадійно хвора. Я ні за що на світі не хочу почути слова: «Ми не можемо допомогти вашій дитині». Тому, коли я дивлюся в очі мам, у яких важко хворіють діти, я уявляю себе на  їхньому місці. І всім серцем хочу допомогти їм хоч трохи полегшити їхній біль та біль їхніх дітей.

Вікторія БОГУСЛАВСЬКА,  

президент БФ «Надія на життя» 

*** 

Про організацію

Благодійний фонд «Надія на життя» створений у березні 2014 року для вирішення гострих соціальних проблем, хоча фактичну допомогу організація почала надавати ще в 2011 році.

Основними завданнями Фонду є благодійна діяльність в інтересах суспільства та окремої категорії осіб. Пріоритетним напрямком діяльності Фонду є організація допомоги дітям з тяжкими генетичними захворюваннями, зокрема з діазнозом СМА, а також дітям з діагнозом ДЦП. Для дітей з генетичними захворюваннями проходить збір коштів на закупівлю спеціального обладнання (дозволяє дитині жити вдома, а не в реанімації),  оплата реабілітацій, закупівля спеціального харчування та вітамінів В.

«Зараз ми займаємося пошуком спонсорів, укладенням прямих договорів з клієнтами та постачальниками обладнання. Є багато нових і цікавих проектів. Із серпня 2014 року наш Фонд є офіційним оператором допомоги Українській біржі благодійності», – зазначає Вікторія БОГУСЛАВСЬКА.

Чому вирішили стати членом УФБ?

«Для нас УФБ – це можливість повноцінного розвитку, об’єднання зусиль задля загальної мети та взаємозв’язок з іншими організаціями та людьми. Хоча в нас ще небагато досвіду, але ми готові ним поділитися, а також підтримати всі ідеї для досягнення прозорої та розвинутої благодійності», – упевнена Вікторія.

P.S. Щиро вітаємо у дружній сім’ї Українського форуму благодійників! Дякуємо за довіру!

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Також ви можете
+ Додати новину
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ