Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Про нас    Новини Форуму
 

ПРО НАС

Новини Форуму
ОПИТУВАННЯ
Стандарти ведення благодйної діяльності в Україні
МИ НА FACEBOOK

Новий проект УФБ шукає викладачів курсу з соціального підприємництва

12.04.2018  Автор: Український форум благодійників

17 травня 2018 року Український форум благодійників в рамках проекту "Соціальне підприємництво: досягнення соціальних змін за ініціативою знизу" проводить воркшоп "Курс "Вступ до соціального підприємництва: досвід викладання в університетах України та світу".

Команда проекту запрошує викладачів, які вже читають цей курс у ВНЗ, долучитися до процесу його удосконалення, стандартизації, методичного наповнення та передачі широкому колу зацікавлених навчальних закладів. 

Наша мета  розробити та впровадити навчальних курс з соціального підприємництва у ВНЗ, який би відповідав сучасним світовим стандартам викладання цієї дисципліни. Аби реалізувати це масштабне завдання, нам потрібна допомога досвідчених викладачів.

Детальна інформація та реєстрація за посиланням: https://goo.gl/forms/aCzN7CxgeaDayaJV2

У разі виникнення додаткових питань звертаєтеся до контактної особи Тетяни Левківської, координатора проекту: tlevkivska91@gmail.com або у Facebook.

Коротка інформація про проект:

Розпочинає діяльність проект «Соціальне підприємництво: досягнення соціальних змін за ініціативою «знизу», що реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу. Проект впроваджується БО «Українським форумом благодійників» спільно з організаціями - партнерами: БО МБФ “Імпакт Хаб Одеса”, ГО “Фонд “Професійний розвиток Запоріжжя”, ГО “Фонд “Професійний розвиток  Харкова”, ГО “Фонд “Професійний розвиток”, Об’єднання “New Door” (Латвія), ГО “Open Coffee Club” (Литва).

Проект спрямований на підтримку, популяризацію та адвокацію концепції соціального підприємництва як засобу сталого розвитку, надання якісних товарів та соціальних послуг, підвищення добробуту в Україні.

Напрямки діяльності проекту: розвиток професійного потенціалу соціальних підприємств, формування громадської думки про соціальне підприємство, побудова екосистеми для розвитку соціального підприємництва та створення сприятливого регуляторного середовища.

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Також ви можете
+ Додати новину
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ