Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Про нас    Новини Форуму
 

ПРО НАС

Новини Форуму
ОПИТУВАННЯ
Стандарти ведення благодйної діяльності в Україні
МИ НА FACEBOOK

У Києві обрали «Жінку України 2018» у номінації «Соціальний вклад»

16.03.2018  Автор: Український форум благодійників

15 березня 2018 року Поліна Нюхіна, директор Українського Форуму благодійників, взяла участь у церемонії нагородження переможниць всеукраїнського конкурсу «Жінка України 2018» медіабренду «Единственная». Захід відбувся в Києві в бальному залі Fairmont Grand Hotel Kyiv.

Особливою для неурядового сектору в цьому році стала категорія «Соціальний вклад», номінатки якої – жінки, які змінюють Україну інноваційними соціальними ідеями та розвитком благодійного та неприбуткового сектору країни.

За рішенням експертного журі та користувачів сайту edinstvennaya.ua переможницею стала Леся Литвинова, засновниця волонтерського центру допомоги вимушеним переселенцям зі Сходу України. Раніше центр спільно з небайдужими жителями  Києва та інших областей України, а також Німеччини, Англії, Данії, Америки, Ізраїлю забезпечував переселенців, які втратили свій будинок, усім необхідним. На сьогодні формами допомоги є патронаж, медична допомога, дитячі та літні програми, допомога з працевлаштування тощо.


«Велика подяка організаторам за те, що існує така номінація. Усі претендентки на перемогу просто неймовірні. Дякуємо кожній за те, що змінюєте світ на краще та надихаєте своїм прикладом на добрі справи та сміливі вчинки кожного з нас», – сказала Поліна Нюхіна під час вручення премії переможниці.


Серед пятірки номінанток також були:

·         Євгенія Аратовська, керівниця всеукраїнського еко-проекту «Україна без сміття»;

·         Олена Гудкова, засновниця, ідейна натхненниця та керівниця барахолки «Кураж Базар» у Києві;

·         Маша Єфросініна, українська телеведуча й актриса, активно займається громадською та благодійною діяльністю – заснувала серію благодійних заходів «Сharity Weekend»;

·         Марина Саприкіна, керівниця українського Центру «Розвиток КВС».

«Жінка України» – щорічна українська премія за досягнення жінок у різних сферах соціального життя. Цього року переможниць обирали в 14 номінаціях. У кожній категорії було заявлено по 5 номінанток. Переможців в усіх номінаціях можна переглянути за посиланням.

 

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Також ви можете
+ Додати новину
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ