Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Про нас    Новини Форуму
 

ПРО НАС

Новини Форуму
ОПИТУВАННЯ
Стандарти ведення благодйної діяльності в Україні
МИ НА FACEBOOK

Українське волонтерство в цифрах і оцінках

16.02.2015  Автор: Український форум благодійників

Гліб Вишлінський, заступник директора GfK Ukraine - доповідач VII Міжнародної конференції «Благодійність та волонтерство в дії: рятуємо, примирюємо та будуємо майбутнє» (26 лютого 2015 р., Київ). Він зробить презентацію «Про стан розвитку волонтерства та благодійництва в Україні (за підсумками 2014 року)». Виступ Гліба Вишлінського розпочнеться о 10.00, після ключової доповіді нашої спеціальної гості з Північної Ірландії Авіли Кілмюррей (Dr. Avila Kilmurray). 

 

Гліб Вишлінський має 17-ти річний досвід в управлінні дослідницькими проектами. З лютого 2003 року керує Відділом досліджень ринків послуг GfK Ukraine. З листопада 2006 року обіймає посаду Custom Research Director, яка передбачає відповідальність за всі спеціальні дослідження в компанії. У січні 2010 року призначений заступником директора GfK Ukraine. Безпосередньо відповідає за дослідницькі проекти в соціально-політичній сфері.

З 1997 по 2003 рік Гліб працював у Міжнародному центрі перспективних досліджень – провідному центрі аналізу державної політики – на посадах керівника проектів, головного економіста та, з 2000 року, заступника директора.

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Також ви можете
+ Додати новину
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ