Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Про нас    Новини Форуму
 

ПРО НАС

Новини Форуму
ОПИТУВАННЯ
Стандарти ведення благодйної діяльності в Україні
МИ НА FACEBOOK

Благодійність в часи конфлікту

12.02.2015  Автор: Український форум благодійників

Ключову доповідь VII Міжнародної конференції «Благодійність та волонтерство в дії: рятуємо, примирюємо та будуємо майбутнє» виголосить Авіла Кілмюррей (DrAvila Kilmurray) із Північної Ірландії.

Упродовж 40 років Авіла втілювала місцеві ініціативи й міжнародні програми, спрямовані на миротворчість у її буремній країні. Наша гостя брала участь у переговорному процесі, який зрештою досяг припинення вогню і притлумлення тероризму. Останні 17 років працює над тим, щоб ірландський конфлікт не мав шансів на повторення. Авіла поділиться своїм баченням миру, наведе приклади благодійних ініціатив під час війни і в процесі миротворення. Багато моментів із досвіду Північної Ірландії стануть ідеями і рецептами для України. 

Авіла Кілмюррей: освіта, досвід, досягнення

Авіла Кілмюррей – стратегічний директор Глобального фонду для фондів громад. Авіла народилась у Дубліні (Ірландія), здобула ступінь бакалавра з історії й політики Дублінського університетського коледжу. Має ступінь магістра міжнародних відносин Австралійського національного університету. Захистила докторську дисертацію (юридичний факультет) в Королівському університеті Белфаста, де пізніше отримала ступінь Почесного доктора соціальних наук. Почесний професор правосуддя перехідного періоду Ольстерського університету (Північна Ірландія).

З 1975 року Авіла працює в напрямках розвитку громад і благодійності Північної Ірландії. В період 1994-2014 обіймала посаду директора у Фонді громади Північної Ірландії. Керувала низкою програм від ЄС щодо примирення, реінтеграції політв'язнів та жертв насильства. Авіла також входив до складу Ради Північної Ірландії з відносин у громаді (1994-1997), беручи активну участь у трансформації конфліктів та в миротворчих ініціативах.

Як засновниця Північно-ірландської жіночої коаліції, брала участь у мирних переговорах, які зрештою привели до підписання Угоди Страсної п'ятниці в Белфасті 1998 р. Ця угода зупинила конфлікт і припинила вогонь. Авіла Кілмюррей продовжувала роботу з примирення в ірландських громадах.

Автор багатьох праць про місцеву активність, миротворення та права жінок. Нині Авіла працює над книгою, яка узагальнить роль філантропії та громад у розділених конфліктом суспільствах. Книга узагальнить 40-річний досвід Авіли Кілмюррей.

Програма VII Міжнародної конференції «Благодійність та волонтерство в дії: рятуємо, примирюємо та будуємо майбутнє»

Стати учасником конференції. 

 


ДОДАТИ КОМЕНТАР
Також ви можете
+ Додати новину
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ