Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Про нас    Новини Форуму
 

ПРО НАС

Новини Форуму
ОПИТУВАННЯ
Стандарти ведення благодйної діяльності в Україні
МИ НА FACEBOOK

Путівник корпоративної благодійності

05.05.2010  Автор: Український форум благодійників
Путівник корпоративної благодійності

Оригінальне видання, підготовлене Форумом, містить узагальнені дані 23-х досліджень, опитувань і звітів, аналіз офіційних і медійних джерел, конкретні приклади благодійної практики 14 великих компаній. Уперше робиться спроба системно, на підставі публічних даних, оцінити витрати українських компаній на благодійність.

Актуальність публікації зумовлена результатами недавніх соціологічних досліджень, які свідчать, що лише кожен п’ятий українець чув про благодійність підприємств і лише один із десяти може пригадати хоча б одне таке підприємство.

Масштаби і значення благодійності в усьому світі зростають. У США 2005 року обсяг благодійних внесків збільшився порівняно з 2004 роком на 6%, а корпоративних – на 22,5%. У Франції річний приріст благодійних пожертв сягнув 2005 року 20%, майже половину всіх внесків зробили підприємства. В Україні та у Центральній і Східній Європі темпи приросту ще більші. Тому виникла потреба в такому виданні, яке робить спробу дати більш-менш точну картину корпоративної благодійності в Україні, зокрема, у порівнянні з іншими країнами.

«Путівник корпоративної благодійності» не є підручником, він не містить теоретичних викладок і рекомендацій - лише конкретні дані, які можуть слугувати матеріалом для роздумів і висновків. Сподіваємося, що це видання зробить внесок у розвиток професійного й стратегічного підходу до корпоративної благодійності в нашій країні.

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Також ви можете
+ Додати новину
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ