Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Про нас    Учасники та Керівництво    Учасники Форуму    Центр «Америкен Джуіш Джойнт Дистриб'юшн Коміні Інк.»
 

ПРО НАС

Центр «Америкен Джуіш Джойнт Дистриб'юшн Коміні Інк.»
ОПИТУВАННЯ
Стандарти ведення благодйної діяльності в Україні
МИ НА FACEBOOK

Назва організації: Міжнародна громадська організація Центр «Джойнт» (Представництво Американського єврейського об’єднаного розподільчого комітету «Джойнт» у Центральній та Західній Україні)

Член Форуму з 2007 року

Тип організації: громадська організація

Рік заснування: 1995 (Всесвітній «Джойнт» засновано у 1914 р.)

Керівник організації: Олексій Абраменко, начальник відділу програмного розвитку

Адреса: 03068, м. Київ, вул. Казимира Малевича, 86 О

Телефон: (+38 044) 277 31 65
Електронна адреса: Sec-Kiev@jdc.org
Веб-сайт: www.jdc.org


Місія: Міжнародна громадська організація Центр «Джойнт» є представником Американського єврейського об’єднаного розподільчого комітету «Джойнт» (заснований у 1914 році, працює більш ніж у 70 країнах світу) та фінансує програми екстреної допомоги з урятування життя, програми соціальної допомоги бідним, а також проекти громадського та культурного відродження.

Цілі:

1. Забезпечення гідного рівня життя соціально вразливим членам громади.
2. Відродження самостійних та життєздатних громад.

Регіон діяльності: 13 областей Центральної та Західної України (4 Представництва Всесвітнього «Джойнт» в Україні охоплюють своєю діяльністю 25 областей)

Напрямки діяльності: підвищення рівня якості життя громадян України – літніх людей, насамперед – жертв нацистських переслідувань, ветеранів та учасників війни, «дітей війни», людей з особливими потребами. Благодійні проекти реалізуються через мережу регіональних благодійних фондів «Хесед» («Турбота»). «Хеседи» - це соціальні центри, основним напрямом діяльності яких є надання комплексу соціальних послуг для підтримки літніх людей та людей з обмеженими можливостями, сімей з дітьми. Кожний із таких центрів на безоплатній основі пропонує учасникам широкий набір програм матеріальної підтримки, особистого догляду й реабілітації, соціалізації, а також культурні програми. «Хесед» охоплює своєю діяльністю як обласний центр, так і територію усієї області, включаючи найвіддаленіші населені пункти незалежно від кількості жителів. Дитячі та сімейні програми обслуговують потреби дітей групи ризику та їхніх сімей, включаючи екстрену допомогу, соціальну підтримку, освіту та культурні програми. У літній час за фінансової підтримки «Джойнт» проводяться сімейні та дитячі табори в різних регіонах України.

Річні звіти

 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ