Covid-19: карта благодійних ініціатив. Детальніше

Положення про Карту 2.0

Затверджую
Директор БО «Український форум благодійників»
П.О.Нюхіна

 1. Карта благодійності 2.0 в режимі Інтернет-доступу https://ufb.org.ua/initiatives/ (далі – Карта) – проект БО «Український форум благодійників» (далі – УФБ), який створено  у відповідь на епідемію коронавірусу в Україні (далі – епідемія) за кошти Організації. Жодна організація крім УФБ не має право власності чи права впливу на проект.
 2. Головні завдання Карти:
  – збір даних про українські благодійні ініціативи,
  – зберігання даних у відкритому доступі на спеціально створеній сторінці ufb.org.ua/initiatives,
  – обробка даних у режимі інфографіки за посиланням https://ufb.org.ua/initiatives-info/
  – аналіз даних експертами УФБ.
 3. Дані про благодійні ініціативи додаються на сторінку експертами УФБ або користувачами порталу https://ufb.org.ua/.
 4. Разом з короткою  (до 50 слів) інформацією про ініціативу додається лого ініціативи або її автора (за наявності), а також наступні критерії: регіон допомоги, сфера допомоги, отримувач допомоги, надавач допомоги. Критерії  можуть переглядатися чи змінюватися на розсуд УФБ без  окремого публічного повідомлення та узгодження з авторами розміщених ініціатив.
 5. Ініціативи без посилання на фб-сторінку або сайт автора ініціативи не розміщуються. Інформація з ЗМІ не вважається належним джерелом даних про ініціативу, якщо не супроводжується посиланням на оригінальну публікацію на сайті або офіційній ФБ-сторінці автора ініціативи.
 6. Карта не є платформою для збору благодійних коштів. Позначка «збір коштів» у критерії «сфера допомоги» створена з метою збору даних про фандрейзингові ініціативи (як вид благодійних ініціатив). Реквізити для збору коштів на Карті не публікуються.
 7. Користувачі мають можливість додати ініціативу з кабінету користувача. Усі додані дані підлягають модерації. УФБ залишає за собою право не повідомляти причини видалення наявної інформації або її зміни.
 8. Карта не несе характеру реклами доданих ініціатив чи пропаганди діяльності їх ініціаторів (авторів, спонсорів).
 9. Пропозиції, коментарі чи зауваження до Карти та розміщених на ній ініціатив приймаються на електронну адресу events.ufb at gmail.com
 10. Право користування даними з Карти поширюється на невизначене коло осіб за умови посилання на режим доступу до ресурсу https://ufb.org.ua/initiatives/ та БО «Український форум благодійників».