Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Сектор благодійності    Благодійність у громаді    Новини в Україні
 

СЕКТОР БЛАГОДІЙНОСТІ

Новини в Україні
ОПИТУВАННЯ
Ви вже запланували справи і цілі на 2019-й?
МИ НА FACEBOOK

«Артек-Буковель» – винагорода за успішність

11.07.2018  Автор: Фонд Ігоря Палиці "Тільки разом"
«Артек-Буковель» – винагорода за  успішність

Літні канікули на довго закарбуються в пам’яті яскравими враженнями для волинських школярів. За успіхи в навчанні 249 учнів отримали змогу оздоровитися та відпочити в Міжнародному дитячому центрі «Артек-Буковель». Такі оздоровчі поїздки сьомий рік поспіль організовує Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» у рамках програми «Здоров’я волинян».

Для більшості школярів переїзд з волинської рівнини до гірської місцевості – справжня феєрія. Свіже карпатське повітря і незрівняної краси краєвиди не лишили байдужих. 

-      У Буковель я приїхала вперше. Мені тут дуже подобається. Найбільше вразили гірські краєвиди. Такого на Волині не побачиш, – ділиться враженнями Наталія Сень, учениця ЗОШ №3 міста Ківерці. – У таборі я знайшла багато нових друзів. Дуже хочу повернутися сюди ще.

-      Я дуже вражений атмосферою, яка панує в таборі, – додає  Едуард Домальчук, учень НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня – гімназія м. Любешів». Тут цікаво та весело. Кожного дня нові конкурси, квести. Дякую Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом». Це справжня винагорода для нас.

Головна традиція «Артеку» – жодного приводу сумувати чи бити байдики. Тож дві з половиною сотні юних волинян мали безліч можливостей продемонструвати свої вміння і навчитися чомусь новому. Програма досить насичена і різнобічна. Сніданок, зарядка, квести, конкурси, спортивні змагання, літературні лабіринти, спілкування з однолітками – ні хвилини згаяного часу.

Сім днів злетіли як мить. У вечір прощання, артеківці пов’язали на шию один одному кольорові ниточки, як пам'ять про тиждень незабутнього відпочинку серед мальовничих гір. За цей час школярі здружилися, то ж мить прощання традиційна – зі сльозами та обіймами. Віднині у кожного є мета – досягати нових звершень у навчанні, аби наступного року знову взяти участь у проекті Фонду «Відпочинок у Буковелі».

Проект «Відпочинок у Буковелі» це винагорода  для школярів за здібності, знання, активну життєву позицію. 9 тисяч 376 – саме стільки обдарованих волинських школярів уже змогли оздоровитися у Карпатах за сім років. Фонд і надалі продовжує проект «Відпочинок у Буковелі». Черговий заїзд обдарованих школярів Волині відбудеться восени.

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Також ви можете
+ Додати новину
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ
{* *}