Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Сектор благодійності    Благодійність у громаді    Новини в Україні
 

СЕКТОР БЛАГОДІЙНОСТІ

Новини в Україні
ОПИТУВАННЯ
Ви вже запланували справи і цілі на 2019-й?
МИ НА FACEBOOK

Нові меблі для особливих діток

28.02.2018  Автор: Фонд Ігоря Палиці "Тільки разом"
Нові меблі для особливих діток

Усміхнені й життєрадісні п’ятикласники Луцького навчально-реабілітаційного центру привітно зустрічають гостей. Школярі декламують вірші, співають, танцюють, навіть театралізоване дійство про правила дорожнього руху підготували. Усе це – з нагоди завершення проекту, що його реалізовували за допомогою  Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» та радника міського голови, депутата Луцької міської ради Ігоря Поліщука

У НРЦ навчаються діти з особливими потребами, сироти, напівсироти, діти з неповних сімей. У 5-Б класі – 13 учнів, двоє з них навчаються вдома. Голова батьківського комітету Олена Вербицька розповідає, що їхня класна кімната була без належних умов. Батьки своїми силами пофарбували клас, поклеїли шпалери, замінили гардини. Та придбати нові меблі їм було не по кишені. Тоді ініціативна мама почала шукати небайдужих людей, які допомогли б розв’язати проблему.

Директор НРЦ Леся Волинець зауважила, що тепер умови навчання у п’ятикласників будуть значно кращими.

– Доки ви були на канікулах, ваші батьки не відпочивали. Вони облаштовували клас для вас, – звернулася до дітей директор. – Вам буде комфортно за цими партами. Вони одномісні. Ніхто з сусідів не заважатиме на уроці. Також ці парти регулюються відповідно до зросту, тож служитимуть вам до закінчення школи.

Головний менеджер Фонду Оксана Демчук подякувала дітям за гарний концерт, педагогам за те, що вкладають душу у вихованців, а батькам – за те, що не лишаються байдужими та привертають увагу до своїх дітей. Вона зазначила, що Фонд не вперше підтримує НРЦ. За його підтримки діти відпочивають у таборі «Артек-Буковель», беруть участь у програмах з арт-терапії.

– Упродовж трьох років Фонд долучався до фінансування обідів для особливих дітей. Також була низка проектів, пов’язаних із матеріальним забезпеченням закладу. Рік тому Фонд облаштував у школі сенсорну кімнату, заняття в якій ефективно впливають на розвиток дітей, – підсумувала Оксана Демчук.

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Також ви можете
+ Додати новину
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ
{* *}