Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Сектор благодійності    Благодійність у громаді    Новини в Україні
 

СЕКТОР БЛАГОДІЙНОСТІ

Новини в Україні
ОПИТУВАННЯ
28 листопада у світі відзначатимуть #GivingTuesday або #ЩедрийВівторок. Це день, коли люди благодіють. Як започаткувати традицію його проведення в Україні?
МИ НА FACEBOOK

Музика – джерело радості мудрих людей

09.11.2017  Автор: Фонд Ігоря Палиці
Музика – джерело радості мудрих людей

«Музика – джерело радості мудрих людей» – проект, що його вдалося реалізувати завдяки співпраці Фонду Ігоря Палиці “Тільки разом” та небайдужих мешканців Турійська, що на Волині. На умовах співфінансування для місцевого центру соціального обслуговування придбали музичну апаратуру: сучасну акустичну систему, мікшерний пульт, мікрофони, стійки для колонок, мікрофонів та комплектуючі кабелі. Першими нове обладнання випробували учасники співочого колективу самодіяльності «Зорепад».

• Раніше, коли нас запрошували, то доводилося позичати апаратуру, брати в оренду, або ж виступали без обладнання. Тепер матимемо своє. Для нас це велике щастя. Мені вже 72 роки, але ми з подружками активно виступаємо з народними й авторськими піснями. Тепер, маючи таку гарну апаратуру, ми вже думаємо куди нам їхати з концертом, бо ж треба і людей порадувати, і не дати обладнанню простоювати», – радіє керівник колективу Галина Шкарпет.

Психолог терцентру, керівник ініціативної групи із проектної діяльності Олена Шадура каже, що тепер зможе реалізувати більше задумів готуючи культурно-масові заходи. На обслуговуванні в Територіальному центрі перебуває 3014 осіб, з яких 216 учасники АТО та члени їхніх сімей. Тож працювати є для кого.

• У нас багато ідей, намірів, але не завжди на це вистачає фінансування. Наявність апаратури дасть нам більше можливостей. Адже тепер наші бабусі, стоячи біля мікрофонів, відчувають себе справжніми зірками. Апаратура портативна. Ми зможемо проводити бали, карнавали. Раніше мали лише невеликі комп’ютерні колонки, а з такими сильно не розженешся, – ділиться враженнями Олена Шадура.

Координатор проекту Олена Мазурак відмітила, що це не перший проект, що його організовували у терцентрі спільно з Фондом:

- Завдяки реалізації минулого проекту змогли закупити тренажер Бубновського, апарат для приготування синглентно-кисневої пінки та аплікатори Ляпка. Ми бачимо й успішно реалізований другий проект. Дуже важливо, що ця апаратура потрапила саме в цей територіальний центр соціального обслуговування. Вона дає натхнення людям, які пенсійного віку і вкладають краплинку душі, сонця у свої співи.

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Також ви можете
+ Додати новину
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ
{* *}