Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Сектор благодійності    Благодійність у громаді    Новини в Україні
 

СЕКТОР БЛАГОДІЙНОСТІ

Новини в Україні
ОПИТУВАННЯ
28 листопада у світі відзначатимуть #GivingTuesday або #ЩедрийВівторок. Це день, коли люди благодіють. Як започаткувати традицію його проведення в Україні?
МИ НА FACEBOOK

Легкоатлетичний чемпіонат відбувся на стадіоні «Авангард»

03.10.2017  Автор: Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом»
Легкоатлетичний чемпіонат відбувся на стадіоні «Авангард»

Спортсмени зі Львова, Рівного, Хмельницького, Бахмута та білоруського Бреста прибули до Луцька, аби взяти участь у Міжнародній матчевій легкоатлетичній зустрічі U-18. Урочисте відкриття змагань за участі семи команд відбулося 30 вересня.  Проведенням цього чемпіонату, що відбувся за підтримки Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» закінчився спортивний літній легкоатлетичний сезон на луцькому стадіоні «Авангард».

 
Заступник голови правління Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом»  Орест Маховський, передав вітання від засновника Фонду, голови Волинської обласної ради Ігоря Палиці.
 
Підтримка фізичної культури та спорту – один із пріоритетів роботи нашого Фонду. Ця чудова легкоатлетична арена, яка постала у 2015 році, вже приймала й надалі прийматиме змагання всеукраїнського та міжнародного рівнів, – акцентував Орест Маховський.
 
Як розповів перший віце-президент Федерації легкої атлетики України, президент Федерації легкої атлетики Волинської області Володимир Рудюк, ці змагання планували ще з минулого року та саме в такому складі. Також він побажав усім спортсменам показати гарні результати та, звичайно ж, перемогти.
 
А директор Брестської обласної СДЮШОР Василій Лищанський повідомив, що завдяки налагодженій співпраці вже в листопаді-грудні цього року волинські спортсмени вчергове приїдуть до Бреста, аби взяти участь у ювілейному 60-му турнірі пам’яті Дмитра Карбишева.
ДОДАТИ КОМЕНТАР
Також ви можете
+ Додати новину
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ
{* *}