Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Сектор благодійності    Благодійність у громаді    Новини в Україні
 

СЕКТОР БЛАГОДІЙНОСТІ

Новини в Україні
ОПИТУВАННЯ
28 листопада у світі відзначатимуть #GivingTuesday або #ЩедрийВівторок. Це день, коли люди благодіють. Як започаткувати традицію його проведення в Україні?
МИ НА FACEBOOK

Стільки вражень, як смерек у Карпатах…

28.09.2017  Автор: Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом»
Стільки вражень, як смерек у Карпатах…

 З калейдоскопом позитивних вражень, щирими емоціями та радістю в очах повернулися з Буковелю особливі волинські діти. А супроводжували їх не менш щасливі батьки та опікуни, які вдячні Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» за можливість побувати в самісінькому серці Карпат.

 
Протягом п’яти днів діти та молоді люди з вадами здоров’я мали можливість милуватися мальовничими горами, підніматися витягом на вершину, спостерігати за перлиною Карпат – величною Говерлою – на оглядовому майданчику, вдихати свіже гірське повітря, набиратися сил та енергії на весь рік біля озера Молодості. А ще – нові знайомства, нові друзі, пізнавальні майстер-класи та цікаве дозвілля.
 
Як розповіла координатор проекту «Відпочинок у Буковелі» Оксана Демчук, цей заїзд охопив 200 осіб (дітей із супроводом) із 14 громадських організацій та 4 районних відділів освіти. Зокрема, це діти та молоді люди з Луцького, Ківерцівського, Горохівського, Маневицького, Ковельського, Володимир-Волинського районів, а також Нововолинська та Голоб.
 
– Це чудовий заїзд сильних духом волинян. Незважаючи на довгу й нелегку дорогу, мальовничі краєвиди викликали у дорослих та дітей щире захоплення й море позитивних емоцій. А численні селфі та фотографії – яскраве свідчення того, що всі задоволені поїздкою. П’ятий рік поспіль засновник Фонду «Тільки разом» Ігор Палиця підтримує дітей з обмеженими можливостями і надає шанс відпочити в Карпатах. Цьогоріч вражень було дуже багато: і дітям, і дорослим у Буковелі сподобалося неймовірно. Слова вдячності звучали під час заїзду, а ще більше їх було після повернення. Зі сльозами на очах нові друзі прощалися. Обмінювалися контактами й батьки, аби в скрутні миті отримати допомогу чи стати для когось опорою, – розповіла Оксана Демчук.
 
Голова ГО «Зірка надії» Олександр Жаловага каже, що особливість відпочинку в Буковелі – це можливість батькам побути разом з дітьми, взяти участь у творчих заняттях, відвідати цікаві місця, відпочити на природі.
 
– Крім Буковеля, ми побували в Яремчі, а ще – збирали гриби, гуляли лісом, милувалися природою, дихали Карпатами. У цьому велика перевага відпочинку в Буковелі. Діти відчувають щось нове, переживають незабутні емоції. Ми проводили цікаві майстер-класи з ліплення глиною та художні. Діти малювали Буковель, Карпати, а також розмальовували дзвіночки, які взяли собі на пам’ять, – розповів пан Олександр.
 
Керівник ГО «Реабілітаційний центр» Наталя Славікова з Ковеля зазначає, що їхня організація – це добровільне об’єднання батьків, які виховують дітей з особливими потребами.
 
– Цьогоріч нашій організації – 20 років. Планів дуже багато. Зараз діти створюють «Карту мрій», а на ній – перелік місць, де хотіли б побувати. Тому для нас неабияким сюрпризом стала подорож у Карпати від Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом». Це дуже щедрий і приємний подарунок до 20-річчя, за що ми щиро вдячні команді Фонду і його засновнику Ігорю Палиці, – каже Наталя Славікова.
ДОДАТИ КОМЕНТАР
Також ви можете
+ Додати новину
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ
{* *}