Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Сектор благодійності    Благодійність у громаді    Новини в Україні
 

СЕКТОР БЛАГОДІЙНОСТІ

Новини в Україні
ОПИТУВАННЯ
28 листопада у світі відзначатимуть #GivingTuesday або #ЩедрийВівторок. Це день, коли люди благодіють. Як започаткувати традицію його проведення в Україні?
МИ НА FACEBOOK

Оновлений клуб для сільської громади

10.08.2017  Автор: Фонд Ігоря Палиці
Оновлений клуб для сільської громади

Для співочої й талановитої молоді села Бубнів Локачинського району відкриття оновленого Будинку культури справді урочиста подія. Довгі роки будівля стояла пусткою, а в школі не було навіть актового залу для проведення святкових подій, випускних вечорів, дискотек. Тому відновлення роботи сільського клубу було дуже актуальним, хоча й дороговартісним проектом, що потребував чимало часу та бажання всієї громади.

А підштовхнула односельців на добру справу ініціативна жінка Любов Михайлівна Кондратюк. Вона стукала у всі двері: зверталася до органів влади, шукала спонсорів, інвесторів, друзів, які допомогли б громаді в реалізації проекту. Ініціативу підтримав Фонд Ігоря Палиці "Тільки разом", небайдужі місцеві підприємці та сільська рада. Спільними зусиллями вдалося зробити сучасний і якісний ремонт всередині будівлі, прикрасити гарними сценічними гардинами, декоративними елементами, а для змістовного дозвілля молоді придбати мультимедійне обладнання, тенісний стіл, шахи й шашки, дартс, світлові прилади для дискотеки, а також обігрівачі. Тепер і в холодну пору року в клубі можна буде проводити концерти, сходини громади, дискотеки та змагання.

– Протягом десяти років у нашому клубі постійно змінювалися керівники. Він нікому не був потрібен, а тому з часом занепав зовсім. От і виникла ідея відремонтувати його, поки будівля зовсім не розвалилася. Завдяки інвесторам, а також сільській раді й Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» нам вдалося реалізувати заплановане у короткі терміни. Активно долучилися й односельці: молодь фарбувала, прибирала, батьки – допомагали. Усе робили разом, тому й результат гарний, – каже ініціативна Любов Кондратюк.

Завідувач Будинку культури Анатолій Гумись обіймає цю посаду з січня цього року. Каже, що в селі є молодь, яка залюбки грала б і в настільні ігри, у теніс, але досі не було де, а на дискотеки ходили в сусідні села.

– Концерт, присвячений відкриттю клубу, – справді свято, це перший захід цього року, але, сподіваюся, аж ніяк не останній, – зазначає пан Анатолій.

Під час урочистостей сільський голова Руслан Торчинський привітав односельців з такою приємною подією і подякував усім, хто долучився до цього: Фонду, місцевим інвесторам, громаді. А музичний дарунок привезли артисти Локачинського районного будинку культури.

 

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Також ви можете
+ Додати новину
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ
{* *}