Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Сектор благодійності    Благодійність у громаді    Новини в Україні
 

СЕКТОР БЛАГОДІЙНОСТІ

Новини в Україні
ОПИТУВАННЯ
28 листопада у світі відзначатимуть #GivingTuesday або #ЩедрийВівторок. Це день, коли люди благодіють. Як започаткувати традицію його проведення в Україні?
МИ НА FACEBOOK

Хто фінансуватиме «Полтавську платформу»?

10.08.2017  Автор: Руслан Краплич
Хто фінансуватиме «Полтавську платформу»?

 31 липня-01 серпня 2017 року у м. Полтава Руслан Краплич за методою та з використанням досвіду Фундації імені князів-благодійників Острозьких провів курс «Як залучати ресурси» для 10 працівників, волонтерів, керівників ГО «Полтавська платформа» за підтримки ІСАР-Єднання.

 

Цей курс є логічним продовженням партнерства, яке розпочато у грудні 2016 року, коли було складено стратегічний план розвитку «Полтавської платформи» на 5 років. Який, до честі сказати,  майже на 70% виконано за неповних 7 місяців. Від так, стало необхідним залучити ресурси для проектів, які розвиватимуть громаду м. Полтави у 8 напрямках (від активізації громади до сучасної урбаністики, що опирається на традиції та створює унікальну туристичну цінність міста).

 

В ході занять учасники дали відповідь на питання: Де взяти гроші? Як і скільки часу готуватися до фандрейзингу? Якими мотивами послуговуються наші фінансові партнери? Які інструменти фандрейзингу використовувати для забезпечення фінансової життєздатності організації? Хто має залучати ресурси? Яким має бути фандрейзинговий план і як забезпечити його безперервне виконання?

 

Протягом 16 годин спільної праці учасники курсу визначилися з використанням щонайменше 30 інструментів фандрейзингу, які мають залучити ресурси від понад 2500 установ, організацій, підприємств, фінансових інституцій, включно з міжнародними донорами та програмами міжнародної технічної допомоги для України. А також від не менше 25 000 громадян, включно з підприємцями Полтавщини.

 

Зі свого боку Р. Краплич та Фундація імені князів-благодійників Острозьких продовжать консультаційний супровід «Полтавської платформи», щоб забезпечити виконання стратегічного та фандрейзингового плану організації на користь громади Полтави. 

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Також ви можете
+ Додати новину
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ
{* *}