Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Сектор благодійності    Благодійність у громаді    Новини в Україні
 

СЕКТОР БЛАГОДІЙНОСТІ

Новини в Україні
ОПИТУВАННЯ
28 листопада у світі відзначатимуть #GivingTuesday або #ЩедрийВівторок. Це день, коли люди благодіють. Як започаткувати традицію його проведення в Україні?
МИ НА FACEBOOK

У Новосілках – відпочинковий комплекс

08.08.2017  Автор: Фонд Ігоря Палиці
У Новосілках – відпочинковий комплекс

Маленьке село Новосілки, що у Володимир-Волинському районі, вперше відзначило день села зі спортивними змаганнями, відкриттям футбольного поля та дитячого майданчика. Мешканці не приховують: до останнього сумнівалися, що на місці колишнього смітника з’явиться відпочинковий комплекс.

Ще рік тому тут росли чагарники. Але завдяки ініціативним мешканцям та фінансовій підтримці Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» село отримало футбольне поле, місце для гри у волейбол та ігровий майданчик для наймолодших.

Марія Кравчук народилася та виросла у Новосілках, тут закінчила середню школу, пізніше музичну за класом фортепіано. Та обрала для душі зовсім інший інструмент – саксофон. Дівчина навчається в Люблінському музичному училищі, що в сусідній Польщі. У Новосілки приїхала на літні канікули. Разом із батьком, теж музикантом-саксофоністом, Марія відкривала святковий вечір у рідному селі.

- Добре, що в Новосілках з’явився відпочинковий комплекс, де з користю можуть проводити вільний час діти і молодь. Просто людям набридло спостерігати за тим, як село руйнується, а найкращі його мешканці їдуть за кордон. Саме тому вирішили згуртуватися і зробити корисну справу, - каже Марія Кравчук.

Михайло Шостак, депутат районної ради зазначає: односельчани підтримали ідею облаштувати у селі місце, де б дорослі і діти могли проводити вільний час. Гуртом корчували чагарники, готували місце для відпочинкового комплексу. Колективно писали проект на розгляд Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом».

- Ми чули позитивні відгуки про діяльність Фонду на Волині. Читали в газетах і бачили по телебаченню, як навіть у найвіддаленіших селах з’являються дитячі майданчики, оновлюються ФАПи та клуби. Вирішили і собі спробувати, - розповідає Михайло Шостак.

Урочисте відкриття дитячого майданчика поєднали зі змаганнями з міні-футболу між командами трьох сіл на оновленому полі. Гравець футбольної команди із села Заріччя Владислав Лінартович позитивно оцінив якість поля.

А поки діти насолоджувалися новеньким майданчиком, представники Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» нагороджували переможців футбольного турніру. На згадку про матч спортсмени-аматори отримали кубки і грамоти.

Щасливі фото із кубками, спільні родинні виступи і відпочинок - таким день села у Новосілках запам’ятається його мешканцям. А ще тим, що тільки разом можна змінити своє рідне село на краще.

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Також ви можете
+ Додати новину
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ
{* *}