Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Сектор благодійності    Благодійність у громаді    Новини в Україні
 

СЕКТОР БЛАГОДІЙНОСТІ

Новини в Україні
ОПИТУВАННЯ
28 листопада у світі відзначатимуть #GivingTuesday або #ЩедрийВівторок. Це день, коли люди благодіють. Як започаткувати традицію його проведення в Україні?
МИ НА FACEBOOK

“Чарівний пензлик” запрошує у гості

06.07.2017  Автор: Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом»
“Чарівний пензлик” запрошує у гості

 До 2 серпня в Арт-галереї Центрального універмагу Луцька (2-й поверх) оселилася справжня казка. Адже там виставляють свої творчі роботи юні художники мистецької студії «Чарівний пензлик». Виставка відбувається за сприяння Фонду Ігоря Палиці “Тільки разом”.

 
Дитячі роботи мають величезну позитивну енергетику. Недарма солдати, які воюють на передовій, тримають їх біля серця. Навіть коли демобілізуються, забирають додому, – зазначає керівник мистецької студії «Чарівний пензлик» Алла Жупанюк.
Юні митці не лише представили на огляд свої роботи, а й креативно оформили зал. Алла Жупанюк зазначає: у їхній студії добиваються максимального результату з мінімальними затратами сил, енергії та коштів.
 
Наші діти згодом навчаться малювати ідеально і нудно. А зараз з-під їхнього пензля виходять непропорційні пелюстки чи криві стіни. Хваліть діток, бо вони у вас – золоті, це – їхня творчість і бачення, – порадила Алла Жупанюк, звертаючись до батьків. – Окреме спасибі вам, що вкладаєте інвестиції у дітей, адже це – наше майбутнє.
 
Пані Алла поділилася секретом підходу до талановитих дітей. У «Чарівному пензлику» вихованців навчають прислухатися до серця, а не холодного розуму. Лише тоді юні художники створюватимуть шедеври на полотні.     
 
Керівник програми «Культура і духовність» Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» Дмитро Зінько зазначив, що в межах експонованої виставки буде проведена серія майстер-класів із ліпки глиною,  образотворчого й  театрального мистецтва під керівництвом відомих митців Луцька.  
ДОДАТИ КОМЕНТАР
Також ви можете
+ Додати новину
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ
{* *}