28 листопада у світі відзначатимуть #GivingTuesday або #ЩедрийВівторок. Це день, коли люди благодіють. Як започаткувати традицію його проведення в Україні?
МИ НА FACEBOOK

У Луцьку батьки та вчителі змагалися на волейбольних майданчиках

11.04.2017  Автор: Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом»

Уперше в Луцьку активні вчителі та не менш активні й небайдужі батьки школярів взяли участь у триденному турнірі з волейболу. Про те, що змагання були цікавими, свідчить і кількість учасників: за перемогу боролися команди з 24 загальноосвітніх навчальних закладів Луцька (усього в місті 26 шкіл), а це майже 200 учасників!

Ще більше було вболівальників, серед яких – учні, друзі та родичі спортсменів. Організував змагання Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» у рамках програми «Волинь спортивна». Варто додати, що, окрім цього, вже кілька років поспіль Фонд підтримує футбольний турнір «Шкіряний м’яч», який щороку відбувається серед учнів.

Як розповів менеджер Фонду, депутат міської ради Борис Смаль, до них з ініціативою організувати такий турнір звернулися батьки однієї зі шкіл міста. «Нам сподобалася ідея, тому вирішили її підтримати», – підкреслив Борис Смаль.

Координатор програми «Волинь спортивна» Олексій Сорокун розповів, що змагання відбулися 4-7 квітня. Перші два дні тривали групові етапи турніру, за результатами яких до фіналу потрапили вісім команд зі шкіл №№ 4, 5, 9, 15, 20, 21, 25 та 26. Фінальні змагання були напруженими, проте трійка лідерів показала гарний результат. Отже, ІІІ місце в турнірі виборола команда Луцького НВК №9; ЗОШ №25 посіла ІІ місце, а перемогу здобула команда НВК №26.

Призери волейбольних змагань отримали також сертифікати на придбання спортивного інвентарю для шкіл. – Захід, що одночасно об'єднав на майданчику і батьків, і вчителів відбувається у нашому місті вперше. Саме педагоги та батьки своїм прикладом прищеплюють любов до фізичної культури та спорту. Сьогодні у залі багато глядачів, зокрема й дітей, для них це привід підтримати передусім своїх батьків. Нам приємно, що участь у турнірі взяли 24 шкільні команди. Сьогодні вирують справжні та щирі емоції, присутня здорова спортивна злість, адже кожен поставив собі мету перемогти.

Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» завжди готовий підтримувати та організовувати заходи подібного формату, адже популяризація здорового способу життя – це пріоритет засновника Фонду, – каже Олексій Сорокун. Представник суддівського складу змагань, старший викладач факультету фізичної культури, спорту та здоров’я СНУ імені Лесі Українки, суддя національної категорії Костянтин Жигун висловив сподівання, що турнір відбуватиметься щорічно. Також він додав, що, зважаючи на менший травматизм гравців і те, що кожна команда грає на своєму майданчику, волейбол є доступним видом спорту і для молоді, і для старших людей, і для жінок, і для чоловіків.