Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Сектор благодійності    Благодійність у громаді    Новини в Україні
 

СЕКТОР БЛАГОДІЙНОСТІ

Новини в Україні
ОПИТУВАННЯ
28 листопада у світі відзначатимуть #GivingTuesday або #ЩедрийВівторок. Це день, коли люди благодіють. Як започаткувати традицію його проведення в Україні?
МИ НА FACEBOOK

Спортивне обладнання для вихованців Ковельської ДЮСШ

13.03.2017  Автор: Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом»
Спортивне обладнання для вихованців Ковельської ДЮСШ

Одним із основних напрямків роботи Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» є підтримка спорту та здорового способу життя молоді. Про це красномовно свідчать збудовані за сприяння Фонду спортивні майданчики та стадіони.

На жаль, районні ДЮСШ отримують недостатнє фінансування від держави. Тому Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» долучився до зміцнення матеріально-технічної бази закладів фізичної культури і спорту. У 2016 році в рамках програми «Волинь спортивна» дитячо-юнацькі спортшколи області отримали м’ячі, гантелі, спортивну форму, тренажери та багато іншого в рамках проекту «Оснащення спортивним обладнанням та інвентарем».

Окрім цього, Фонд підтримує перспективних юних спортсменів. У 2016 році стипендії отримали 74 вихованці ДЮСШ. Минулого тижня представники Фонду вручили вихованкам-волейболісткам комплексної ДЮСШ імені Євгена Кондратовича у Ковелі новеньку спортивну форму та набір м’ячів. За словами тренера Тетяни Максимчук, вони довго та прискіп­ливо обирали колір, дизайн і тканину для форм. Тепер юні спортсменки захищатимуть честь ДЮСШ та міста у нових яскравих спортивних комплектах.

«Засновник Фонду «Тільки разом» Ігор Палиця завжди підтримує та шанує спортсменів. У 2016 році Фонд започаткував проект «Оснащення спортивним обладнанням та інвентарем» ДЮСШ області. У вашу спортивну школу ми привезли форми для волейболісток і м’ячі. Бажаємо вам нових перемог, щоб через кілька років ви поповнили основ­ний склад нашої головної команди «Волинь-Університет-ОДЮСШ» і виборювали призові місця на найпрестижніших змаганнях», – зазначив Олексій Сорокун, координатор програми «Волинь спортивна» Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом».

Вихованці Рожищенської районної ДЮСШ отримали від Фонду багатофункціональний тренажер і гантелі. Придбати цей інвентар самотужки спортшкола не змог­ла б. Адже у 2015 році, за словами директора Сергія Приходька, тут провели опалення, обладнали душові кімнати та внутрішні вбиральні, зробили внутрішній ремонт. Одне слово, витратили чималі кошти. Тому підтримка Фонду для юних спортсменів була дуже доречною. 14-річна Аня Приходько відві­дує секцію легкої атлетики. Дівчина залюбки займається на новому тренажері. Каже, це допомагає зміцнювати м’язи. Юна спортсменка виконує вправи, розроблені за порадою тренера. «Спорт – це здоров’я. Відві­дуючи ДЮСШ, ви зміцнюєте себе фізично та духовно. Засновник Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» передає вам вітання й бажає нових перемог та впевненості у власних силах», – звернувся до юних спортсменів Олексій Сорокун.

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Також ви можете
+ Додати новину
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ
{* *}