Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Сектор благодійності    Благодійність у громаді    Новини в Україні
 

СЕКТОР БЛАГОДІЙНОСТІ

Новини в Україні
ОПИТУВАННЯ
27 листопада у світі відзначатимуть #GivingTuesday або #ЩедрийВівторок. Це день, коли люди благодіють. Як започаткувати традицію його проведення в Україні?
МИ НА FACEBOOK
НОВИНИБЛАГОДІЙНОСТІ В ГРОМАДАХ

Майже 800 волинян отримали нагоду насолодитися театральним мистецтвом

04-12-2018  Автор: Ірина Юзва

Майже 800 волинян отримали нагоду насолодитися театральним мистецтвом Четвертий рік поспіль до Міжнародного дня інвалідів Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» допомагає людям з обмеженими можливостями відволіктися від буденності та поринути у світ театрального мистецтва.

 

Психічне здоров'я України. Діагноз встановлено.

21-11-2018  Автор: Костянтин Смаль

Психічне здоров'я України. Діагноз встановлено. Чи можемо ми назвати Україну - психічно здоровою нацією? За данними ВОЗ Україна займає перше місце серед країн Європи за кількістю страждаючих від депресії людей.

 

Найголовніший потенціал села - активні жителі

20-11-2018  Автор: Ірина Юзва

Найголовніший потенціал села - активні жителіУ селі Ставки, що на Волині, облаштували ігровий комплекс. Майданчик, що став осередком дитячого щастя й усмішок, відкривали усім селом. Це стало можливим завдяки Фонду Ігоря Палиці "Тільки разом"

 

«Артек-Буковель» – ритм життя до якого звикаєш

15-11-2018  Автор: Ірина Юзва

«Артек-Буковель» – ритм життя до якого звикаєшЗа сім років, завдяки Фонду Ігоря Палиці "Тільки разом", відпочили майже 10 тисяч талановитих юних волинян.

 

Головне – не залишатися байдужими

07-11-2018  Автор: Ірина Юзва

Головне – не залишатися байдужимиЩорічно у терцентрі обслуговують понад 4500–4600 підопічних. Допомагають у цьому небайдужі організації

 

Волинські художники оживили стіни перинатального центру

01-11-2018  Автор: Ірина Юзва

Волинські художники оживили стіни перинатального центру«Барви надії» – новий проект Фонду, який має на меті підтримати волинських художників, залучити їх до активного життя краю.

 

Доросле життя крізь казкову призму

31-10-2018  Автор: Ірина Юзва

Доросле життя крізь казкову призмуМета проекту Lutsk Junior Theatre – популяризувати театральне мистецтво серед дітей, молоді, осіб з особливими потребами...

 

Волинські школярі відпочивають у Буковелі

30-10-2018  Автор: Ірина Юзва

Волинські школярі відпочивають у БуковеліМайже 500 обдарованих волинських школярів отримали прекрасну винагороду за свої досягнення – відпочинок у Міжнародному дитячому центрі «Артек-Буковель».

 

Вперше у Луцьку – футбольний турнір між вчителями та батьками

23-10-2018  Автор: Ірина Юзва

Вперше у Луцьку – футбольний турнір між вчителями та батькамиУчасть у турнірі взяли 13 шкіл. Шляхом жеребкування команди розділили на 4 групи. За підсумками групового етапу у фінальну частину змагань увійшли чотири команди: НВК №№9, 10, 22 та гімназія №21.

 

День кварталу - свято, що об'єднує лучан

04-10-2018  Автор: Ірина Юзва

День кварталу - свято, що об'єднує лучанЦієї осені Фонд Ігоря Палиці "Тільки разом" організував три дні кварталу в різних мікрорайонах Луцька.

 
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ
{* *}