Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Сектор благодійності    Благодійність бізнесу    Усі новини корпоративної філантропії
 

СЕКТОР БЛАГОДІЙНОСТІ

Усі новини корпоративної філантропії
ОПИТУВАННЯ
28 листопада у світі відзначатимуть #GivingTuesday або #ЩедрийВівторок. Це день, коли люди благодіють. Як започаткувати традицію його проведення в Україні?
МИ НА FACEBOOK
НОВИНИБЛАГОДІЙНОСТІ БІЗНЕСУ

Близько 42 тисяч волинян отримали матеріальну допомогу від Фонду Ігоря Палиці "Тільки разом"

20-06-2018  Автор: Фонд Ігоря Палиці "Тільки разом"

Близько 42 тисяч волинян отримали матеріальну допомогу від Фонду Ігоря Палиці "Тільки разом"Рішення про підтримку волинян Ігор Палиця ухвалив ще в момент створення Фонду. Відтоді воно залишається незмінним. Натомість кількість людей, які звертаються по допомогу, з кожним роком зростає.

 

Добрий Pass для допомоги дітям

05-06-2018  Автор: Лариса Сідєльнік

Добрий Pass для допомоги дітямУ кінотеатрах MULTIPLEX встановлені термінали NFC Donation Box для прийому безконтактних благодійних внесків на користь проектів ВБФ "Крона".

 

Нові майданчики – радість для дітей

23-05-2018  Автор: Фонд Ігоря Палиці

 Нові майданчики – радість для дітейНові дитячі майданчики, встановлені за сприяння Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом», з’явилися у селах Линів та Волиця-Дружкопільська Локачинського та Горохівського району, що на Волині.

 

Неспокійні серцем та молоді душею

17-04-2018  Автор: Фонд Ігоря Палиці "Тільки разом"

Неспокійні серцем та молоді душеюор клубу ветеранів війни і праці «Неспокійні серця» створено у квітні 2013 року. Впродовж п’яти років діяльність колективу фінансово підтримує Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом». Таким чином, у рамках п

 

Рани, що не гояться: У Луцьку вшанували жертв фашистських концтаборів

11-04-2018  Автор: Фонд Ігоря Палиці

Рани, що не гояться: У Луцьку вшанували жертв фашистських концтаборівАби підтримати діяльність Луцької міської ветеранської організації «Спілка в’язнів – жертв нацизму» він вручив керівнику організації Валентині Лазарук сертифікат на 5 тисяч гривень на статутну діяльні

 

На Волині збудують сучасний спортивний комплекс

26-03-2018  Автор: Фонд Ігоря Палиці "Тільки разом"

На Волині збудують сучасний спортивний комплексУ місті Любомлі, що на Волині, відбулося підписання тристоронньої угоди про будівництві спортивного комплексу між Любомльською міською радою, Фондом Ігоря Палиці “Тільки разом” та генпідрядником.

 

В Арт-галереї Фонду Ігоря Палиці "Тільки разом" стартував сезон театральних постановок

02-03-2018  Автор: Фонд Ігоря Палиці "Тільки разом"

В Арт-галереї Фонду Ігоря Палиці "Тільки разом" стартував сезон театральних постановокВ Арт-галереї Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» стартував другий етап культурного проекту Lutsk Junior Theatrе-2018.

 

Антон ЧИСНІКОВ: «Стипендія Фонду показала, що немає нічого неможливого»

23-02-2018  Автор: Фонд Ігоря Палиці "Тільки разом"

Антон ЧИСНІКОВ: «Стипендія Фонду показала, що немає нічого неможливого»Стипендіальний проект Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» діє з 2012 року. За цей час стипендії Фонду отримали 1300 здібних студентів університетів та училищ.

 

Афганістан – болюча сторінка історії

16-02-2018  Автор: Фонд Ігоря Палиці "Тільки разом"

Афганістан – болюча сторінка історіїТрадиційно урочистості до Дня виведення військ з Афганістану відбулися за фінансового сприяння Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом»...

 

Самоорганізація лучан дає перші результати

08-12-2017  Автор: Фонд Ігоря Палиці

 Самоорганізація лучан дає перші результатиЩоб відстоювати свої інтереси, лучани, які проживають на вулицях Ковельській, Качалова, ­Лєскова та провулку Качалова, за сприяння Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» створили орган самоорганізації насе

 
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ
{* *}