Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Сектор благодійності    Благодійність бізнесу    Новини благодійності бізнесу в Україні
 

СЕКТОР БЛАГОДІЙНОСТІ

Новини благодійності бізнесу в Україні
ОПИТУВАННЯ
28 листопада у світі відзначатимуть #GivingTuesday або #ЩедрийВівторок. Це день, коли люди благодіють. Як започаткувати традицію його проведення в Україні?
МИ НА FACEBOOK

Соціальний бізнес на квітах

13.02.2017  Автор: Квіткове щастя
Соціальний бізнес на квітах

“Ми даруємо щастя, даруючи квіти. Коли ви йдете на побачення, на день народження мами чи на новосілля до друзів, ви шукаєте втілення ваших побажань та емоцій – і знаходите його у квітах”, – розповідає Ольга Конончук, керівник проекту "Квіткове щастя".

Однак, іноді квітів буває забагато, вони не приносять задоволення та користі. Так стається після концертів чи весіль. Соціальний напрямок проекту був створений для того, щоб брати квіти там, де їх багато, та дарувати людям, яким бракує емоцій радості та турботи. Із квітня 2016 року волонтери проекту передають квіти людям з будинків для літніх, тим, хто перебуває в хоспісі чи в лікарні, підтримує родини захисників нашої Батьківщини та інших людей, що потребують уваги.

Наразі ініціатива стала ширшою та складається з благодійної частини і соціального підприємництва. Тепер команда проекту створює квіткові композиції та працює над тим, аби клієнту було зручно обрати і придбати букет з найменшими затратами часу. Прибуток з соціального підприємництва спрямовуються головним чином на розвиток самого бізнесу та на розвиток соціальних напрямків роботи організації.

Перша лінійка букетів “Маленькі радощі” створена спеціально до 14 лютого 2017 року. Тож вже зараз ви можете зробити попереднє замовлення для своїх коханих. Обрати квіти можна на сторінці www.facebook.com/florals4astie та замовити онлайн, або зателефонувати за номером 093 236 59 40. Кожна придбана вами квітка – це внесок у подарунок для тих, хто його найменше чекає.

Даруйте квіти, даруйте красу та любов!

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Також ви можете
+ Додати новину
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ
{* *}