Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Сектор благодійності    Благодійність бізнесу    Новини благодійності бізнесу в Україні
 

СЕКТОР БЛАГОДІЙНОСТІ

Новини благодійності бізнесу в Україні
ОПИТУВАННЯ
28 листопада у світі відзначатимуть #GivingTuesday або #ЩедрийВівторок. Це день, коли люди благодіють. Як започаткувати традицію його проведення в Україні?
МИ НА FACEBOOK

МГЗ допоміг в оснащенні центру первинної медико-санітарної допомоги №7

10.01.2017  Автор: Анастасія Євдокимова
МГЗ допоміг в оснащенні центру первинної медико-санітарної допомоги №7

Миколаївський глиноземний завод надав допомогу в оснащенні центру первинної медико-санітарної допомоги №7, який знаходиться за адресою пр. Корабелів, 12. Тепер тут не тільки нові меблі, металопластикові вікна, але і новий кардіологічний кабінет!

Центр первинної медико-санітарної допомоги №7 почав свою роботу в Корабельному районі в квітні 2013 року. Увесь цей час його персонал намагався поліпшити умови роботи своїми силами. В кінці минулого року допомогти їм зголосився колектив металургійного підприємства.

- Миколаївський глиноземний завод в 2016 році виділив достатню кількість коштів, щоб ми змогли здійснити свою мрію, - розповідає головний лікар центру первинної медико-санітарної допомоги №7 Олена Власова. - Поміняли всі старі вікна амбулаторії на металопластикові, зробили металопластикові двері і, напевно, те, що для мене найголовніше - придбали кардіологічний 12-канальний комплекс, який дає можливість проводити діагностику серцевої патології тут на місці. За адресою пр. Корабелів 12 знаходяться фактично дві амбулаторії, де отримують лікування 33 тис. мешканців. Раніше при будь-яких скаргах на серце хворих направляли на кардіограму до Вітовської ЦРЛ.

- Зараз лікарі на місці роблять всю необхідну діагностику. Якщо необхідно, викликають швидку, або надають невідкладну допомогу, - ділиться враженнями голова адміністрації Корабельного району Олександр Цуканов. Це поліпшення якості медичних послуг, це врятовані людські життя. І я радий, що всі ці поліпшення відбуваються в нашому районі завдяки соціальній відповідальності металургійного підприємства.

- Більшість працівників нашого підприємства живуть в Корабельному районі, тому ми намагаємося покращувати їх життя, - говорить директор з виробництва МГЗ Володимир Красноярський. - І якщо раніше при існуючому опаленні в кабінетах амбулаторії було прохолодно, то тепер після заміни всіх вікон комфортно почувають себе як лікарі, так і маленькі, і дорослі пацієнти. А придбані нові шафи, столи, лавки і стільці створюють атмосферу комфорту.

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Також ви можете
+ Додати новину
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ
{* *}