Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Сектор благодійності    Благодійні організації    Новини в Україні
 

СЕКТОР БЛАГОДІЙНОСТІ

Новини в Україні
ОПИТУВАННЯ
Ви вже запланували справи і цілі на 2019-й?
МИ НА FACEBOOK

Представники Асоціації легеневої гіпертензії взяли участь в робочій зустрічі в Брюселі

26.03.2018  Автор: Оксана Куліш
Представники Асоціації легеневої гіпертензії взяли участь в робочій зустрічі в Брюселі

            Представники PHURDA, на запрошення Європейського фонду легень (ELF), 24 березня взяли участь в робочій групі з метою покращення програми ЕРАР. Що таке EPAP? Це навчальна програма для пацієнтів, пацієнтських організацій, опікунів чи просто тих, хто хоче поглибити свої знання. Цю програму створив Європейський фонд легень (ELF) ще в 2012 році. За цей час навчання пройшло 3095 учасників. Наразі Програма є доступною лише на 5 мовах. Проте ELF працює над розширеннями можливостей цієї Програми, щоб нею могло скористатися якомога більше людей.

До робочої групи також увійшли Марта Альмагро (Іспанія), Мет Куллен (Ірландія), Бетті Франкемьоллє (Нідерланди), Аманда Робертс (Великобританія), Тесса Джелен (Великобританія), Сабіна Годзіч (Боснія та Герцеговина), а також Джанет Бойд (Великобританія). Учасники поділилися своїм досвідом в адвокації та підтримці пацієнтів. Кожен зробив свій внесок для розвитку цієї навчальної програми. Тому сподіваємось, що з точки зору мовного аспекту, вже незабаром програма буде доступною для вивчення всіма пацієнтами України.

Слід зазначити, що всі учасники — це пацієнти з різними легеневими станами. Проте, це люди — завжди активні, позитивні, з неймовірною внутрішньою силою, енергією та наснагою, і, здається, здатні звернути гори. Відкриті до спілкування і вільно виражають свої емоції і почуття гумору. Тому і зустріч минула в атмосфері тепла,позитиву та яскравих емоцій. Зустріч робочої групи відбулася в приміщенні Європейського респіраторного товариства в Брюсселі, Бельгія. 

 «Сьогодні відбулася цікава, інформативна та конструктивна зустріч, яка ми віримо обов’язково принесе хороші плоди в майбутньому усім пацієнтам України. Це справді безцінний досвід», - зазначила Оксана Куліш, керівник Асоціації легеневої гіпертензії - PHURDA.

Особлива вдячність Міжнародним авіалініям України, без підтримки яких зустріч була б неможливою.

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Також ви можете
+ Додати новину
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ
{* *}