Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Сектор благодійності    Благодійні організації    Новини в Україні
 

СЕКТОР БЛАГОДІЙНОСТІ

Новини в Україні
ОПИТУВАННЯ
28 листопада у світі відзначатимуть #GivingTuesday або #ЩедрийВівторок. Це день, коли люди благодіють. Як започаткувати традицію його проведення в Україні?
МИ НА FACEBOOK

#FriendlyFamilyFest - особливе родинне свято

12.07.2017  Автор: МБФ "Життя з надлишком"

8 липня 2017 року команда МБФ "Життя з надлишком" разом з партнерами, спонсорами та волонтерами провела сімейний фестиваль до Дня Родини #FriendlyFamilyFest у Києві. Понад сто дітей із фізичними обмеженнями опинилися в епіцентрі свята.

 

На сімейному святі, яке пройшло в парку імені Тараса Шевченка, дітвора разом з батьками та друзями брала участь у майстер-класах, насолоджувалася святковим концертом за участі зірок української естради, отримала у подарунок смачне морозиво, пам’ятні сюрпризи, пригостилася солодкою ватою, а наприкінці відбувся кульковий флешмоб, де гості заходу запустили в небо повітряні кулі зеленого кольору, які символізують життя.

Жодна дитина не залишилася поза увагою. Не забули і про матусь особливих дітей. Таким жінкам зазвичай складно викроїти час на догляд за собою. На святі їм нагадали, що попри складні життєві обставини не слід відмовлятися від створення образу. Матусь запрошували до зони краси, де їм робили модні зачіски, пофесійний макіяж, давали поради, як виглядати стильно. 

"Такий фестиваль ми проводимо вдруге. Цьогоріч - ще більше батьків та дітей долучилися до свята, ще більше партнерів надали свою підтримку та допомогу, ще більше майстер-класів ми змогли провести для дітей. Діти веселилися, їли морозиво, танцювали разом з артистами на сцені - це було феєрично! А також ми тішимося, що на свято потрапили й ті діти і підлітки, які пересуваються на візках, адже для них - це особливе дійство!", - ділиться враженнями організаторка Сніжана Доброва, голова прес-центру МБФ "Життя з надлишком". 

Хочете побачити більше фото зі свята? Поставити запитання організаторам? Дізнатися, хто втілив #FriendlyFamilyFest у реальність? Завітайте на фейсбук-сторінку фонду "Життя з надлишком". 

 

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Також ви можете
+ Додати новину
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ
{* *}