Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Сектор благодійності    Благодійні організації    Новини в Україні
 

СЕКТОР БЛАГОДІЙНОСТІ

Новини в Україні
ОПИТУВАННЯ
28 листопада у світі відзначатимуть #GivingTuesday або #ЩедрийВівторок. Це день, коли люди благодіють. Як започаткувати традицію його проведення в Україні?
МИ НА FACEBOOK

Виставка художніх робіт «Дитинство – одне на всіх!», присвячена інклюзії в освіті

27.06.2017  Автор: Світлана Колєснікова
 Виставка художніх робіт «Дитинство – одне на всіх!», присвячена інклюзії в освіті

22 червня 2017 року у приміщенні Сесійного будинку Верховної Ради України відбулася виставка картин «Дитинство – одне на всіх!», у рамках проекту «Діти – дітям!»

Організатор: благодійна організація «Благодійний фонд «Сприяння та розвитку»
Партнери: благодійний фонд «Надійні Вітрила» та юридична фірма «Аріо»
За підтримки народного депутата України Р.М. Сидоровича.

Протягом дня гості виставки могли побачити роботи, написані учнями Таращанського навчально-реабілітаційного центру І-ІІ ступенів для дітей із вадами розвитку.

«Вади розвитку – це не вирок і не причина проводити своє життя в ізоляції та відреченості від світу. Перш, ніж картини будуть реалізовані на благодійному аукціоні і виконають своє пряме призначення – допомогу дітям, які мешкають на лінії розмежування Донецької та Луганської областей – вони стануть символом вдячності всім народним депутатам, котрі голосували за прийняття закону «Про внесення змін до закону України "Про освіту" щодо особливостей доступу осіб з особливими освітніми потребами до освітніх послуг». Прекрасні роботи, виплекані дітьми під керівництвом художниці Юлії Павлусь – підтвердження вірності прийнятого ними рішення», - прокоментувала Голова Правління благодійного фонду «Сприяння та розвитку» Світлана Колєснікова.

Після урочистого відкриття виставки відбулася оглядова екскурсія Верховною Радою для дітей із родин внутрішньо переміщених осіб та дітей з інвалідністю, які беруть участь у проекті.

Проект «Діти – дітям!» допомагає розвивати ініціативи дітей України у комунікаційному та творчому напрямках. В основі - система ідей і поглядів на людину як на найбільшу соціальну цінність, створення умов для її повноцінного життя, фізичного та творчого розвитку; виховання в учасників принципів гуманізму, взаємоповаги та підтримки, відчуття своєї ваги у суспільстві та можливість вплинути на події.

 

 

Щодо коментарів звертайтеся до
Голови Правління благодійного фонду
«Сприяння та розвитку» Світлани Колєснікової
Тел.: +380935302880
e-mail: s.koliesnikova@gmail.com

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Також ви можете
+ Додати новину
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ
{* *}