Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Сектор благодійності    Благодійні організації    Новини в Україні
 

СЕКТОР БЛАГОДІЙНОСТІ

Новини в Україні
ОПИТУВАННЯ
28 листопада у світі відзначатимуть #GivingTuesday або #ЩедрийВівторок. Це день, коли люди благодіють. Як започаткувати традицію його проведення в Україні?
МИ НА FACEBOOK

Дитині-сироті провели складну трансплантацію

13.06.2017  Автор: Оксана Куліш
Дитині-сироті провели складну трансплантацію

Напередодні Дня захисту дітей підопічній благодійного фонду «Сестри Даліли», дитині-сироті Аліні Дідусенко зробили трансплантацію серця та легень в Індії. 

Дякуємо всім, хто переживав та допомагав нашій Алінці Дідусенко.

Це був довгий шлях боротьби і очікування, а головне – НАДІЇ.

Багато і часто говорили, що це неможливо, але ми вірили. Говорили, що нічого не вдасться зробити, але ми шукали варіанти. На цьому довгому та тернистому шляху до нас доєднались ті, хто мав бажання допомогти. Далека, зовсім не знайома і чужа тоді, Індія втілила у життя цю мрію. Дитині проведена трансплантація. Сьогодні Аліна почуває себе стабільно і робить перші кроки в інше, наповнене здоров’ям життя!!! Попереду на неї чекає ще тривала реабілітація, але ми знаємо, що в Аліни все буде добре, якщо ми усі разом зробимо останнє зусилля.

Нажаль, у домівці Алінки стіни уражені пліснявою. Впродовж багатьох років, щодня рятуючи Аліну, батьки не мали можливості побороти цю проблему в помешканні. А ще насторожує поточний стан забезпечення пацієнтів медикаментами, адже Аліна повинна приймати імуносупресори, яких  немає. Давайте не зупинятись на півкроці в допомозі Алінці і зробимо її життя здоровим.

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Також ви можете
+ Додати новину
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ
{* *}