Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Сектор благодійності    Благодійні організації    Новини в Україні
 

СЕКТОР БЛАГОДІЙНОСТІ

Новини в Україні
ОПИТУВАННЯ
28 листопада у світі відзначатимуть #GivingTuesday або #ЩедрийВівторок. Це день, коли люди благодіють. Як започаткувати традицію його проведення в Україні?
МИ НА FACEBOOK

Благодійна допомога для Київського Інститутут серця

06.04.2017  Автор: Оксана Мащенко

3 квітня 2017 року родина засновників благодійної організації «Благодійний фонд Руслана Голуба» Голуб Руслан Тарасович, Голуб Людмила Дмитрівна та запрошена українська біатлоністка, Олімпійська чемпіонка Юля Джима, подарували сучасну ультразвукову діагностичну систему VIVID iq нового покоління ізраїльського виробництва , вартість якої майже 1,3 млн. гривень для Інституту серця Міністерства охорони здоров'я України . Система являє собою компактний апарат експертного класу вагою 4 кілограми, що забезпечує чудову якість візуалізації та оснащена інноваційними інструментами, яка дозволяє проводити діагностику на виїзних консультаціях в різних умовах та регіонах.

За словами директора Інституту серця Тодурова Бориса Михайлович, фінансування медичного закладу державою становить всього 10% від потреби інституту, все інше забезпечення залежить від спонсорів та благодійників тому завдяки небайдужій родині лікарі-кардіологи мають змогу вчасно діагнозувати і лікувати маленьких пацієнтів з вродженими вадами серця даруючи шанс на здорове та щасливе майбутнє.

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Також ви можете
+ Додати новину
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ
{* *}