Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Сектор благодійності    Благодійні організації    Новини в Україні
 

СЕКТОР БЛАГОДІЙНОСТІ

Новини в Україні
ОПИТУВАННЯ
28 листопада у світі відзначатимуть #GivingTuesday або #ЩедрийВівторок. Це день, коли люди благодіють. Як започаткувати традицію його проведення в Україні?
МИ НА FACEBOOK

ВИФЛЕЄМСЬКЕ СВІТЛО МИРУ СКАУТИ ПЕРЕДАЛИ ДО ЛЬВІВСЬКИХ ЛІКАРЕНЬ

23.12.2013  Автор: aleusis donatis
ВИФЛЕЄМСЬКЕ СВІТЛО МИРУ СКАУТИ ПЕРЕДАЛИ ДО ЛЬВІВСЬКИХ ЛІКАРЕНЬ

20 грудня 2013 Скаути Організації Українських Скаутів (це в основному 2-Дружина Львівська ім..Княгині Ольги) передали Вифлеємське Світло медикам Обласної клінічної лікарні швидкої допомоги. Світло Миру потрапили не лише медикам але й хворим які там лікуються. Скаути розповіли про історію поширення Вифлеємського Світла. Медики подякували українським скаутам до кожної людини, і побажали вдалого проведення цьогорічної Акції та подальшої діяльності, та висловили бажання подальшої співпраці поміж ОУС та Лікарнею Швидкої Допомоги. Того ж дня потрапило до Військово - медичного клінічного центру Західного регіону. лікарям та пацієнтам Війського шпиталю. Подія ця настільки значуща для колективу військового шпиталю, що Вифлеємське Світло Миру прийшов зустрічати особисто полковник медичної служби, начальник  Військово - медичного клінічного центру Західного регіону Іван Михайлович Гайда  З начальником клінічного центр І. Гайдою був присутній на урочистій церемонії і начальник приймального відділення, підполковник медичної служби Віктор Мирославович Гнатів.

Завідувач біохімічною лабораторією Богдан Васильович Пакіш встановив особисто біля статуї Матері Божої лампаду зі світлом з Віфлеєму, щоб пацієнти вільно могли перенести його собі по домівках, коли одужають. Військові медики тепло подякували делегації скаутів ОУС і червоного хреста за турботу,  завдяки якій Світло Миру зможуть прийняти пацієнти клінічного центру, котрі перебувають в даний час тут на лікуванні. Традиція, яку започаткували скаути і червоний хрест, військовим медикам, хранителям і пропагандистам принципів і законів Міжнародного Гуманітарного Права, припала до душі, тому що Світло Миру, як ніколи, потрібне зараз в усіх куточках світу. З клінічного центру Західного регіону  Віфлеємське Світло скаути понесли в Львівську обласну клінічну лікарню. На цей раз Світло Миру випало приймати молодому лікареві Віталію Федоровичу Петрову. Він – учень кардіохірурга Миколи Коника. Подає надії бути таким же вправним в операціях на серці, як і його вчитель. З кардіохірургічного відділення Віфлеємське Світло Миру скаути,  представники червоного хреста, медпрацівники передали у каплички сусідніх дільниць. Їх тут кілька десятків. Допомагають одужати пацієнтам не тільки ліки, успішні операції, але  і сила духу хворого, його віра у повне зцілення. Світло Миру з Віфлеєму з Львівської обласної клінічної лікарні помандрувало у Львівську обласну  дитячу клінічну лікарню «ОХМАТДИТ». Приймали його тут від скаутів з ОУС спільно з Червоним Хрестом Іван Іванович Семків, заступник головного лікаря, та Ірина Михайлівна Бас, заступник головного лікаря з медсестринської роботи. Маленька Катруся, яка ще недавно була серед пацієнтів лікарні, тепер прийшла з мамою за випискою, щоб подати її у дитячий садочок. Вони випадково потрапили на церемонію передачі Віфлеємського вогню, але твердо вирішили: ближче до Різдвяних свят прийдуть сюди зі своєю лампадкою, щоб цей вогонь освітив їх оселю також вирішила що коли стане трішки старшою вступить в ряди ОУС. Потім українські скаути занесли в Психо-неврологічний диспансер де розповіли про мандрівку Вифлеємського Світла. Було присутня велика кількість бажаючи отримати часточку віфлеємського Світла. Згодом Світло помандрувало до львівського геріатричного пансіонату (будинку престарілих). 

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Також ви можете
+ Додати новину
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ
{* *}