Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Сектор благодійності    Благодійні організації    Новини в Україні
 

СЕКТОР БЛАГОДІЙНОСТІ

Новини в Україні
ОПИТУВАННЯ
28 листопада у світі відзначатимуть #GivingTuesday або #ЩедрийВівторок. Це день, коли люди благодіють. Як започаткувати традицію його проведення в Україні?
МИ НА FACEBOOK

УКРАЇНСЬКІ СКАУТИ ПЕРЕДАЛИ ВИФЛЕЄМСЬКЕ СВІТЛО У ГОСПІТАЛЬ ЗАХІДНОГО ОПЕРАТИВНОГО КОМАНДУВАННЯ

22.12.2013  Автор: aleusis donatis

20 грудня 2013 Скаути Організації Українських Скаутів (це в основному 2-Дружина Львівська ім.Княгині Ольги) а також представники Червоного Хреста Личаківського району м.Львова передали Вифлеємське Світло Миру лікарям та пацієнтам Війського шпиталю. Подія ця настільки значуща для колективу військового шпиталю, що Вифлеємське Світло Миру прийшов зустрічати особисто полковник медичної служби, начальник  Військово - медичного клінічного центру Західного регіону Іван Михайлович Гайда  З начальником клінічного центр І. Гайдою був присутній на урочистій церемонії і начальник приймального відділення, підполковник медичної служби Віктор Мирославович Гнатів.

Завідувач біохімічною лабораторією Богдан Васильович Пакіш встановив особисто біля статуї Матері Божої лампаду зі світлом з Віфлеєму, щоб пацієнти вільно могли перенести його собі по домівках, коли одужають. Військові медики тепло подякували делегації скаутів ОУС і червоного хреста за турботу,  завдяки якій Світло Миру зможуть прийняти пацієнти клінічного центру, котрі перебувають в даний час тут на лікуванні. Традиція, яку започаткували скаути і червоний хрест, військовим медикам, хранителям і пропагандистам принципів і законів Міжнародного Гуманітарного Права, припала до душі, тому що Світло Миру, як ніколи, потрібне зараз в усіх куточках світу.

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Також ви можете
+ Додати новину
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ
{* *}