Чим займається фонд:

Благодійна організація „Українська благодійницька мережа” займається допомогою для неповносправних сиріт, які, як ніхто, потребують психологічної, матеріальної та дружньої підтримки. УБМ створена для того, щоб надати кожному, хто цього щиро прагне, незалежно від соціальної ролі, доходу, вільного часу, можливість робити життя неповносправних сиріт кращим.

Дані за рік: 2015 2016

Вибачте, за цим фондом немає докладних даних

Документи за рік: 2015 2016

Реєстраційні документи:

Податкові звіти за 2017 р.:

Найкращі проекти:

Сприяння створення спільнот підтриманого проживання

Сприяння створення спільнот підтриманого проживання

Спільноти - це максимально наближені до громади будинки, в яких проживатимуть 6-8 дітей чи молодих людей, які на разі живуть в інтернатах.

Детально
Програма творчого розвитку

Програма творчого розвитку

Програма творчого розвитку дітей-сиріт з особливими потребами спрямована на їх соціальну адаптацію засобами мистецтва, розкриття творчого потенціалу та надання вихованцям будинків-інтернатів можливості реалізації себе як особистості.

Детально
Програма психологічної допомоги

Програма психологічної допомоги

Програма психологічної допомоги спрямована на підвищення рівня розвитку пізнавальних та загальних здібностей вихованців дитячих будинків, розвитку комунікативних навичок та вмінь, навичок співпраці, покращення стану загальної та дрібної моторики і зняття емоційного напруження.

Детально
Програма

Програма "Літні Янголи"

Програма "Літні Янголи" спрямована на подолання браку працівників в інтернатах.

Детально
Програма

Програма "Особистий друг"

Програма "Особистий друг" - можливість для кожної дитини, яка мешкає в інтернаті, знайти друга для особистого спілкування, підтримки та допомоги.

Детально
Програма сприяння усиновлення

Програма сприяння усиновлення

Програма сприянню усиновлення спрямована на те, щоб подарувати дітям сиротам та неповносправним дітям шанс на краще життя. Це можливість знайти їм справжню сім’ю, надати відчуття захищеності та тепла, можливість не існувати у стінах інтернату, а жити у справжньому домі, який стане для дитини рідним.

Детально