Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Календар подій
 

ПОСЛУГИ

Календар подій
Блог Корисні ресурси
ОПИТУВАННЯ
28 листопада у світі відзначатимуть #GivingTuesday або #ЩедрийВівторок. Це день, коли люди благодіють. Як започаткувати традицію його проведення в Україні?
МИ НА FACEBOOK
До списку подій

Дводенний інтенсив на тему "Соціальні інновації в креативній сфері"

'19.08.2017' - '20.08.2017'

 

Семінар проводиться в рамках німецької програми SOIN School спільно з Креативним простором “Часопис” в Києві за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини в партнерстві з Impact Hub Odessa.

До участі в семінарі запрошуються соціальні підприємці, урбаністи, дизайнери, архітектори, а також проектні менеджери з суміжних областей у віці від 18 до 40 років.

 


У рамках дводенного інтенсиву учасники познайомляться з кейсами соціального підприємництва з Німеччини та Східної Європи, представлять, протестують і відпрацюють свої проектні ідеї або готові бізнес-концепції з експертами у сфері соціального бізнесу, вивчать фінансові інструменти, а також зможуть подати заявку на участь в передакселераторі і Осінній Школі в Берліні.


Реєстраційний внесок складає 400 гривень. В рамках програми організатор забезпечує учасників усіма необхідними матеріалами, організовує кава-паузи, обіди та вечері. Учасникам з інших міст можуть бути компенсовані витрати на дорогу в розмірі до 500 гривень і забезпечене безкоштовне проживання в хостелі на дві ночі.


Увага! Кількість учасників обмежена. Діє премодерація. Пріоритет надається учасникам попередніх семінарів в Маріуполі, Харкові та Івано-Франківську, а також представникам незахищених верств населення.

Подати заявку на участь необхідно до 7 серпня 23:59 за посиланням bit.ly/soin17-reg.

Дати: 19-20 серпня.

Час: з 09:00 до 20:00.

Місце: Chasopys Eduspace, вул. Велика Васильківська, 30.


Автор: Chasopys

Знайдіть інші події в календарі

Також ви можете
+ Додати подію
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ
{* *}