Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Календар подій
 

ПОСЛУГИ

Календар подій
Блог Корисні ресурси
ОПИТУВАННЯ
28 листопада у світі відзначатимуть #GivingTuesday або #ЩедрийВівторок. Це день, коли люди благодіють. Як започаткувати традицію його проведення в Україні?
МИ НА FACEBOOK
До списку подій

«Публічний збір готівкових пожертв і боротьба з шахрайством»

20.06.2017

20 червня 2017 року в м. Березань Київської області буде проведено тренінг із запобігання шахрайства під час збору публічних пожертв для працівників патрульної поліції. 

Учасники заходу - представники патрульної поліції з трьох районів Київщини: Переяслав-Хмельницький, Баришівка, Березань.

Тренер

Тренінг проводитиме Денис Осмоловський, практик-адвокат, голова Адвокатського об'єднання «Адвокатський центр», директор інформаційного агентства «Єдина служба правової допомоги».

має дві вищі освіти: економічну та юридичну.
З 1999 року по 2010 працював в органах податкової міліції Державної податкової служби України. Досвід трудової діяльності: від оперуповноваженого районного підрозділу до начальника управління боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом.
 

На практичних прикладах будуть розглянуті такі питання:

Відповідальність за шахрайські дії. 

Превентивне оперативне та інформаційне відпрацювання можливих схем шахрайства: нормативне обгрунтування; алгоритм дій патрульної поліції, а також оперативних підрозділів Департаменту захисту економіки та органів місцевої влади (відповідні підрозділи соціального захисту) після отримання інформації від органу патрульної поліції. 

Для представників громадського сектору також можлива безкоштовна участь у тренінгу. Якщо ви хочете розуміти, які шахрайські схеми можуть виникати під час публічного збору благодійних пожертв, і як мають діяти правоохоронці, напишіть запит на events.ufb@gmail.com Ваше ім'я, прізвище та контактні дані. Якщо у залі будуть вільні місця, вас обов'язково запросять на тренінг. 

 

 

Автор: Український форум благодійників

Знайдіть інші події в календарі

Також ви можете
+ Додати подію
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ
{* *}