Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Календар подій
 

ПОСЛУГИ

Календар подій
Блог Корисні ресурси
До списку подій

17 березня відбудеться відкриття багатофункціонального спортивно-патріотичного комплексу «Доброволець», в селі Святопетрівське

'26.02.2018' - '17.03.2018'
17 березня відбудеться відкриття багатофункціонального спортивно-патріотичного комплексу «Доброволець», в селі Святопетрівське

          17 березня 2018 року, за ініціативи громадського діяча, голови ГО «РУХ територіальних громад» - Олександра Тигова, в селі Святопетрівське, Києво-Святошинського району, відбудеться офіційне, урочисте відкриття спортивно-патріотичного комплексу - «Доброволець». Новий багатофункціональний комплекс представляє собою чотириповерхову будівлю. Будівля дійсно мультифункціональна: на першому поверсі розташовано спеціальні зали для тренувань з різних видів спорту, роздягальні та душові. На другому знаходиться перший і єдиний на Київщині мистецький осередок пам'яті Героїв Небесної Сотні, музей - «Від Майдану до АТО», де розміщено експозиції військової тематики, а спеціальні фото та картини в форматі репортажу зберігають хронологію подій, починаючи від Майдану (листопад 2013-го) і дотепер. Спеціальні та інші побутові приміщення (медична кімната, кабінет психолога), знаходяться на третьому поверсі. А на четвертому розташовано, так званий Hostel, призначений як тимчасове житло для  туристів, також там зупиняються спортсмени, що приїжджають для участі в тих чи інших змаганнях, які проводяться в комплексі.

 

З чого все почалося?

           Нині для нашої держави та й для кожного з нас-українця, нелегкі часи, починаючи з листопада 2013 року, народження «Євромайдану» - наступ беркутівців - справа снайперів - «Небесна сотня», події на Сході - зона АТО, все це призвело до численних людських жертв. Першими, хто без страху і будь-яких сумнівів, відважно поїхав на Схід, захищати територіальну цілісність України, були бійці добровольчих батальйонів. Багато їх поклали своє життя на вівтар Української Незалежності, виборюючи нашу з Вами свободу. Одним із них став Сергій Табала (позивний «Сєвєр») – 18-річний кіборг. В знак пам’яті та глибокої шани цього відважного юнака, 24 серпня 2016 року, Олександр Тигов ініціював встановлення  пам’ятника «Добровольчим батальйонам», прообразом монументальної споруди, якраз і став доброволець - Сергій Табала. Він брав участь у Революції гідності, потім долучився до лав Добровольчого Українського корпусу, де був тяжко поранений, та маючи витримку і силу волі, залишився в строю. 6 листопада 2014 року під час штурму російськими бойовиками диспетчерської вежі в аеропорту Донецька, Сергій загинув від артилерійського снаряду.

          Рівно через рік, 24 серпня 2017-го, на другому поверсі  СПК «Доброволець», за спільної ініціативи Олександра Тигова та  голови благодійного фонду «Пам’яті Небесної Сотні» - Андрія Павленка, відбулося відкриття музею - «Від Майдану до АТО». Мистецький осередок вражає змістовністю та наповненням, експозиція передає матеріалізацією подій, які вже стали частиною нашої історії. Цей музей - як вогонь, що не гасне, зігріває пам'ять про загиблих і надихає на подвиги молодих. Виставка має такий собі інформаційний посил, охоплює всі сторони триваючої на Донбасі війни. Коли виходиш з нього після огляду, в душі залишаються біль, смуток і гордість водночас, що ми - українці!.. І чим більше буде подібних культурних центрів (що є дуже важливими), тим міцніше буде дух нашої нації. Музей постійно наповнюється новими експонатами, також тут проводяться екскурсії та інші ознайомчі зустрічі.

 

 

17 березня - знакова дата для України

          101 рік тому назад, 17 березня 1917- го в Києві було проголошено Українську Центральну Раду, що заклала перші підвалини української державної Незалежності. Президентом було обрано Михайла Грушевського, постать якого цікава, він - сильний історик, громадсько-політичний діяч. Опираючись на достовірні джерела та фактаж, з упевненістю можна зазначити - Грушевський не лише писав, але й творив українську історію...

 

          17 березня, але вже теперішнього - 2018-го (рівно через 101 рік) за ініціативи громадсько-політичного діяча - Олександра Тигова, в селі Святопетрівське, Києво-Святошинського району, відбудеться офіційне, урочисте відкриття спортивно-патріотичного комплексу - «Доброволець». Послуги центру є безкоштовними для дітей і молоді, що прагне мати гарну фізичну форму та оволодіти вмінням самооборони. СПК «Доброволець», запрошує молодих юнаків, котрі вирішили йти на передову і боротися з ворогом, удосконалити вже набуті навички, а також розвинути нові, щоб ефективно пересуватися на полі бою, вміло користуватися зброєю, виконувати завдання в екстремальних ситуаціях, надавати домедичну допомогу пораненим і контролювати будь-яку не штатну ситуацію, адже тут є всі для цього можливості.  

          17 березня СПК «Доброволець» буде офіційно відкрито, в програмі:

11:00 - 12:00 - урочистості:

-          перерізування червоної стрічки, вітальне слово ініціатора та гостей заходу,

-          освячення комплексу та спільна молитва,

-          невеличкий святковий концерт від артистів та інших культурних діячів.

12:30 -  15:30 - в цей час паралельно відбуватимуться наступні події:

-          на першому поверсі - турнір по самбо серед ветеранів, 

-          боксерські поєдинки на другому поверсі,

-          теніс на третьому,

-          важка атлетика на четвертому поверсі,

-          також відбуватиметься трансляція документального фільму про Україну.

 15:30 - 16:00 - заключна частина.  

           Як зазначає Олександр Тигов: «Попри всі випробування і нелегкий час, ми маємо надіятися та робити все для того, аби жити краще, а головне - мирно. Історія свідчить та й всі ми знаємо, що українці - сильні, вольові, здатні долати труднощі та досягати успіху. А для цього нам потрібна єдність, спільність та любов до України! Нехай мрія про краще життя окриляє на нові добрі справи в ім’я нашої держави та її майбутніх поколінь. Слава Україні!»

ЗАХІД: офіційне відкриття  спортивно-патріотичного комплексу  - «Доброволець»

ДАТА: 17 березня 2018 року, початок об 11:00

АДРЕСА: Києво-Святошинський район, село Святопетрівське, вулиця Білогородська, 26, СПК «Добровоолець»

Автор: Надія Карпенко

Знайдіть інші події в календарі

Також ви можете
+ Додати подію
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ
{* *}