Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Календар подій
 

ПОСЛУГИ

Календар подій
Блог Корисні ресурси
ОПИТУВАННЯ
28 листопада у світі відзначатимуть #GivingTuesday або #ЩедрийВівторок. Це день, коли люди благодіють. Як започаткувати традицію його проведення в Україні?
МИ НА FACEBOOK
До списку подій

У Запоріжжі відкрилася фотовиставка «Благодійність в об'єктиві»

'11.09.2017' - '16.09.2017'
У Запоріжжі відкрилася фотовиставка «Благодійність в об'єктиві»

Сорок незвичайних фоторобіт з усієї України розповідають про діяльність тих, хто займається благодійністю, і про долі їхніх підопічних. Кращі знімки журі обирали із 500 заявлених на участь в однойменному фотоконкурсі, котрий вже 7 рік поспіль проводить Український форум благодійників під патронатом Національної Спілки Фотохудожників України.

За словами координатора виставки у Запоріжжі, керівника благодійного фонду "Імпульс.ЮА", Миколи Колодяжного основна ціль проведення виставки - залучення людей до благодійності, співчутливого ставлення до проблем інших, адже так багато тих, хто потребує допомоги, а також тих, хто її надає.

Цікаво те, що у монтажі експозиції активну участь взяли підопічні благодійного фонду «Імпульс.ЮА», студенти навчальної програми Access English Microscholarship Program. Серед них є діти, за плечима яких історії не менш важкі, ніж у героїв презентованих фотографій. Багато з них і сьогодні потребують підтримки. Та вони вже вносять свою частку у привернення уваги до інших людей, яким потрібна допомога суспільства. 

На відкриття виставки завітали як і професійні фотографи, так і люди, які працюють в сфері благодійності. Серед них керівник проектів запорізького благодійного фонду "Щаслива Дитина".

Організатори запрошують переглянути виставку всіх небайдужих, а також журналістів, фоторгафів, представників благодіних організацій та волонтерських груп.

Виставка "Благодійність в об'єктиві" триватиме з 11 по 16 вересня на третьому поверсі Запорізької міської бібліотеки. Вхід - безкоштовний.

Дякуємо БФ "Щаслива Дитина" та Миколі Колодяжному за співпрацю та бажання робити добрі справи разом.

Долучайтеся і Ви!

Знайдіть інші події в календарі

Також ви можете
+ Додати подію
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ
{* *}