Який одяг варто віддати на благодійність?

Якщо ви зважилися перебрати шафу та віддати непотрібний одяг на благодійність, то варто запам’ятати кілька правил., завдяки яким ваша старий одяг дійсно допоможе іншим людям та не буде припадати пилом на складах благодійних організацій.

1. Чисті та охайні речі. Одяг, який ви віддаєте на благодійність будуть носити такі ж люди як Ви. Навіть дуже бідна людина не захоче надягати пальто, яке поїла міль, або светр з величезним плямою від кетчупу. Речі можуть бути поношені, не надто сучасні, але обов’язково чисті та охайні.

2. Стандартний фасон. Незаможні люди нечасто відвідують маскаради та тематичні вечірки. Навряд чи їм знадобиться фіолетова перука або плаття з випускного, де ви були в образі імператриці. На жаль, такі речі тільки захаращують склади з одягом. Якщо ви хочете позбутися від речі нетипового фасону – продайте її через інтернет або віддайте в театральну студію.

3. Сезонний одяг. Віддавайте на благодійність непотрібні зимові речі – взимку, а літні – влітку. Часто у благодійних організацій немає великих приміщення для зберігання одягу, тому ваші літні босоніжки, сарафани і капелюхи дуже недоречні в зимовий час.

4. Практична одяг. Туфлі на високих підборах, блузи з відкритими вирізами і плаття в паєтках краще віддайте молодшим сестрам і подружкам. На жаль, непрактичний одяг рідко знаходить своїх власників і так і залишається припадати пилом на складах благодійних організацій. Відбираючи одяг на благодійність, віддавайте перевагу практичним речам – взуттю на низькому ходу, одягу традиційних кольорів і фасонів.

17-18 грудня кияни зможуть обміняти старий одяг на новий і допомогти нужденним людям. У ТРЦ «Проспект» збиратимуть старий одяг для бездомних, пенсіонерів, переселенців і дітей з малозабезпечених сімей, які відвідують фонд «Соціальне партнерство». Кожен благодійник натомість отримає купон на знижку в магазинах торгового центру. За верхній одяг і тепле взуття кожен благодійник отримає купон на 300 гривень, за светри, штани і іншу повсякденний одяг – 200 грн., За шапки, рукавички і шарфи – 100 грн.

Коментарі

  1. avatar
    Діана Баліцька

    В наш час благодійність – це дуже шляхетна справа . Тому якщо жертвувати одягом , то я вважаю,, що потрібно віддавати сезонний одяг в гарному стані. Одяг, який ви віддаєте на благодійність будуть носити такі ж люди як Ви. І буде не гарно з нашої сторони дарувати речі які вже віджили своє.Нехай навіть одяг буде і поношеним , але чистим та охайним.

  2. avatar
    Катерина Кашалупа

    Я вважаю, що на благодійність варто віддати хороші речі, які є в гарному стані. Сезонний та практичний одяг, як би ви носили у повсякденному житті й самі.

Додати коментар