Український форум благодійників - Розвиваймо благодійність разом
Головна    Про нас    Проекти
 

ПРО НАС

Проекти
ОПИТУВАННЯ
28 листопада у світі відзначатимуть #GivingTuesday або #ЩедрийВівторок. Це день, коли люди благодіють. Як започаткувати традицію його проведення в Україні?
МИ НА FACEBOOK

Корпоративна та приватна благодійність: можливості для розвитку громадянського суспільства в Україні (завершений)

05.05.2011  Автор: Український форум благодійників
Корпоративна та приватна благодійність: можливості для розвитку громадянського суспільства в Україні (завершений)

Назва: Корпоративна та приватна благодійність: можливості для розвитку громадянського суспільства в Україні

Строки реалізації: листопад 2009 – липень 2010

Донор: ПАКТ (Проект виконується в рамках програми “Об’єднуємося заради реформ” (UNITER) - п’ятирічної програми, яка фінансується Агенцією з Міжнародного Розвитку США, та виконується Pact, Inc в Україні).
Мета: Мобілізувати малий та середній регіональний бізнес, а також потенційних приватних донорів; познайомити їх із різними інструментами благодійництва та можливостями для розвитку власної стратегії корпоративної філантропії; та мотивувати їх підтримувати організації громадянського суспільства через фонди громад.
Завдання:
• створити можливості для обміну досвідом та отримання знань, пов’язаних із використанням різних засобів корпоративної та приватної філантропії з особливим акцентом на підтримку діяльності організацій громадянського суспільства через фонди громад, для представників малих і середніх комерційних компаній і приватних донорів різних регіонах України;
• надати інформаційні ресурси для українських комерційних компаній і приватних осіб щодо можливостей у сфері філантропії та розробки благодійних програм, включаючи програми підтримки організацій громадянського суспільства – фондів громад;
• публічно визнати кращі ініціативи тих компаній і приватних донорів, які активно та ефективно брали участь у благодійній діяльності, включаючи підтримку організацій громадянського суспільства.
Запланована діяльність
:

Діяльність 1. Проведення бізнес-сніданків для представників малого та середнього бізнесу, а також потенційних приватних донорів у регіонах.
Діяльність 2. Розробка інструментарію для проведення оцінки громади щодо готовності для створення фонду громади.
Діяльність 3. Проведення оцінки громади щодо її готовності для створення фонду громади у 8 регіонах.
Діяльність 4. Проведення церемонії нагородження переможців національного конкурсу «Благодійник Року 2009».
Результати проекту

  1. Було створено ініціативну групу щодо розвитку фонду громади, до якої залучені учасники заходів, що були проведені в рамках проекту, в тому числі і представники місцевого бізнесу.
  2. Розроблений робочий план ініціативної групи по створенню фонду громади на найближчі 6 місяців за участю учасників заходів, що були проведені в рамках проекту, в тому числі й представників місцевого бізнесу.
  3. Обговорені та прийняті рекомендації проведеного якісного соціологічного дослідження в громаді щодо готовності громади до створення фонду громади.
  4. Активна участь представників бізнесу в реалізації плану ініціативної групи по створенню фонду громади шляхом виділення ресурсів (як фінансових, так і нефінансових) або входження до складу ініціативної групи.
  5. Громадою було ініційовано та проведено заходи, котрі спрямовані на об’єднання громади та побудовані на принципах діяльності фондів громад, а також передбачають використання фандрейзингових технологій.

Звіт за проектом (pdf)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Також ви можете
+ Додати новину
 
 
ПІДПИСКА
на електронні видання Форуму
"Хроніки благодійності" та "ФІЛАНТРОскоп"
 
 
Оберіть, будь ласка, категорію підписувачів, до якої вас віднести:
  • Виділити всі
 
 
 
 
 
 
ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ БЛАГОДІЙНИКІВ
{* *}